Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Żyję


Rekomendowane odpowiedzi

ból mnie wypełnia
blizny kryją tak wiele
uciekam w przyszłość
by nie czuć
kroczę piekielnymi drogami
piękno ogołociło umysł
żal to wszystko co pozostało
czas zmusza do myślenia
za długo tańczyłam
z diabłem
prawda mnie wyzwoliła
miłość zastąpiła naiwność
pożegnałam wspomnienia
żyję po raz pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bazyl może po prostu nigdy nie byłeś młody i szalony ;-) przeżyć życie bez głupich hulanek to jakby w ogóle nie żyć;-) czasem potrzeba się wyhulać, by być lepszym człowiekiem i móc zrozumieć innych, w tym własne dzieci;-) dziś świat to jedna wielka hulanka i tego nie popieram, jednakże uważam, że we wszystkim można odnaleźć przyjemność byle tylko korzystać z tego z umiarem i rozumem ( pomimo powszechnej głupoty) . Wśród głupich też znajdziesz tego " mądrzejszego " nie poddającego się w całości modzie.
A nauczyć się żyć od nowa, jakby po raz pierwszy to naprawdę cudowna rzecz! ;-) wciąż się rodzić i wciąż umierać ( nie pamiętam czyja to myśl ;) ;-) ) to wciąż doświadczać życia i emocji, z którymi nie miało się do czynienia wcześniej;-) to kształtowanie swej postawy;-) to fundamentalna zmiana, która może pociągnąć za sobą tylko pozytywne nastawienie do życia i pokazać , że jednak warto być człowiekiem ;-)
Ja ci daje plusika;-) i żyj wciąż od nowa - po raz pierwszy ;-) dużo doświadczaj, patrz w głąb siebie, by lepiej analizować otaczającą cię rzeczywistość, a przez to coraz lepiej pisać;-) "Milo" drażnij i zadziwiaj ludzkie umysły ;-)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...