Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dla Klaudiusza


Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego moderaotr tyko radzi zamiast zrzucić wiersz???? co to ma byc??

wesołe miasteczo sie z tego serwisu zrobiło?????

Tera

---------------------------------------------------------------------------

Panie Bartku - chyba spacer dobrze by Panu dziś zrobił - nieprawdaż?
Pozdrawiam - Jan P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Przykro mi, Klaudiuszu, jeżeli Pana uraziłam. Ot, bardzo mi się podobają Pańskie komentarze, a ponieważ większość osób z forum pisze wiersze do moderatorów lub opiekunów witryny, to ja napisałam wiersz dla Pana, jako dla wyjątkowo inteligentnej osoby. Wierszyk jest utrzymany w konwencji ludowej, bo aktualnie wypoczywam na wsi, ale na takiej prawdziwej, "zabitej dechami", słucham wieczorami pogwarek starych kobiet, które szkoły w życiu na oczy nie widziały, i notuję co ciekawsze spostrzeżenia pilnie bacząc, by tej ludowości jak najwięcej zachować. Historyjka do wierszyka jest taka, że jak obrazoburca powiedział zbliżony tekst o północy na cmentarzu, to dwa pioruny spadły: jeden zabił obrazoburcę, drugi spalił jego majątek. Uwielbiam te opowieści, poza tym zakochałam się w ludowości i pokatuję Państwa ludowością w najbliższym czasie. Tekst przytoczyłam jako ciekawostkę, jak mam dwa świeże teksty to zamieszczam i na P i na Z, nie za bardzo bacząc, czy teksty są utrzymane w zbieżnej konwencji. Naprawdę nie chciałam Pana urazić.
Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...