Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Spęd Poetycki w Żarach ? Czy poprawnie czy wypada ? Raczej zastanawia.


Tomasz_Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się zaopatrujecie na przyjazd do Żar ? bo mógłbym pomyśleć i pochodzić po różnych miejscach i zorganizować taki spęd literacki ? (zwał jak interpretował) ;) , tylko musiałbym wiedzieć przynajmniej póki co w dalszej ostrości kto byłby w stanie przyjechać, kto chciałby, kto miałby taką możliwość. Może zapoczątkowałoby to spotkania z jednego końca polski na drugi tak jak ja przyjadę zapewne, bo nie popuszczę mimo, że teraz się nie udało (po raz kolejny). Skrajne przerysowywanie konturów wewnątrz-mapy-polski jest cudownym doświadczeniem przynajmniej dla mnie, bo lubię podróżować, a dla kogoś z okolic Wawy itd itp, musiałoby być podobnie, albo niechętnie. Czekam na odzew w tej sprawie. Póki co to hipotetyczny wątek ale gdyby było duże zainteresowanie zacząłbym działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, okrężną drogą dotarło do mnie, że nie zagościsz :(((! Poczekamy. Życzę powodzenia!

Natomiast obejrzałam sobie Żary i poczytałam ciekawą ich historię. Nigdy nie byłam w Twoich okolicach oprócz tranzytów. Mówią, że jest pięknie + poezja...no...! Pomysł mógłby być interesujący. Idzie zima więc z dojazdem może być różnie, ale wiosną - kto wie... Byliby chętni? Poczekamy... Pozdrawiam Cię i uściski. Elka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...