Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

party people (15)


Agata_Lebek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Dorota, uśpię Cię w pięknym i wytwornym stylu... kołysanką, która zamiast mnie ululać... stawia na nogi :)
Nie mogę tutaj nie być, bo mi czegoś brakuje... zatem przekażmy sobie znak pokoju... :)

www.youtube.com/watch?v=OAn3fHsCi_o

Uśpiłeś mnie skutecznie na prawie 14 godzin! :))
Kołysanka rzeczywiście wytworna, ale póki co zaczyna się dzień, a ten mój dokładnie tak:

www.youtube.com/watch?v=tYabZq6ax9E

:)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Dorota, uśpię Cię w pięknym i wytwornym stylu... kołysanką, która zamiast mnie ululać... stawia na nogi :)
Nie mogę tutaj nie być, bo mi czegoś brakuje... zatem przekażmy sobie znak pokoju... :)

www.youtube.com/watch?v=OAn3fHsCi_o

Uśpiłeś mnie skutecznie na prawie 14 godzin! :))
Kołysanka rzeczywiście wytworna, ale póki co zaczyna się dzień, a ten mój dokładnie tak:

www.youtube.com/watch?v=tYabZq6ax9E

:)!

hm długie spanie skraca życie, ale co tam... raz się przecież tylko żyje... u każdego dzień wygląda inaczej... bo każdy z nas żyje w swoim świecie, tylko nie wiadomo do końca, czy śmiejemy się na siłę ze smutków, czy smutkujemy, bo już śmiać się nie możemy... pod wpływem Twojego nastroju popadłem w śmiejącą się melancholię, ale w zacnym towarzystwie pięknej Del Rey Lana...

www.youtube.com/watch?v=HO1OV5B_JDw&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie jestem samolubem i podzielę się na pół wrażeniami, ze śnieżnego patrolu i ekipy zupełnie letnio wyglądających łań...

www.youtube.com/watch?v=q-ndrGykpso

nie oceniaj... w tym przypadku jestem tylko żebrakiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie jestem samolubem i podzielę się na pół wrażeniami, ze śnieżnego patrolu i ekipy zupełnie letnio wyglądających łań...

www.youtube.com/watch?v=q-ndrGykpso

nie oceniaj... w tym przypadku jestem tylko żebrakiem.


Mądrość jest zawsze skromna... głupota lubi się obrażać, a mądrość słucha i rozmawia... tak długo, aż głupota przemówi.
To mój popielec po ostatnim nieprzemyślanym odejściu... haha :) Zatem czas na słoneczko i piękne usta, które zawsze wyprowadzają mnie z... równowagi... :)

www.youtube.com/watch?v=hLxqc4aoTRM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze trochę słońca... w całym mieście... myślę, że teraz jesienią, będziemy go tęsknie wspominać mimo, że lato było byle jakie. A jest się czym ogrzać. To texańskie słońce przetykane nitką nostaligii i smutkiem w oczach... posłuchaj, Dorota i ogrzej się trochę po tym dniu, w którym świat nie dla wszystkich był jednakowy, mimo, że słońce to samo :)

www.youtube.com/watch?v=R8kRBtZLHlU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...