Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

to koniec


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze trzy wersy bardzo dobre, później jakby trochę przerysowany, szczególnie przy "sercu" i "mroku". Pomieszanie czasów też można odrobinę uporządkować:


moja perspektywa
coraz częściej
ulega twoim oczom
wylewam całą zawartość
nad czarne fale włosów

w tym czasie słońce
chowa się za drzewa
po cichu szarość
bierze mnie w objęcia

z drwiącym uśmiechem
zgniatam
twoje ostatnie słowo


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aganiok,
Miałem kiedyś sklepik, a w nim ściankę, na której wisiały
w oznaczonym (na czerwono) miejscu kartki dla klientów.
Format A-4, duże litery.
Patrząc z perspektywy, myślę, że to niezły przepis,
też z drwin(k)ą, też wzięty z życia. A treść?

KARTKA BEZPIECZEŃSTWA

W razie nagłego ataku złości
ZERWAĆ!
ZMIĄĆ ENERGICZNIE,
RZUCIĆ W KĄT.

... jeśli nie przechodzi

PODEPTAĆ!!!

Nikt nie zerwał ;))) Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @violetta

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Hmmm... pierwszy w stosunku do czego?  @Amber Wybacz Amber moje dociekliwe pytania do Violi, ale jej odpowiedzi mnie zafrapowały... @violetta Ciekawa jestem jakie?
    • @corival mieliśmy swój język run, runiczny:) są w Polsce zabytki na ten temat:)
    • @Amber Wakacyjne klimaty, ciut zapiaszczone, ale na łonie natury... do urlopu jeszcze trochę, ale w końcu przecież nadejdzie. Pozdrawiam :) @violetta Muszę coś jednak dodać a'propos tego co pisałaś wcześniej.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Łacina nie mogła zniekształcić naszego języka runowego, bo takowego nie mieliśmy. Jeśli już to istniał język runiczny, ale nie na naszych ziemiach, a w Skandynawii. Pozdrawiam :) @befana_di_campicampiJednak uściślając: runy istniały, choć nie było to pismo nasze, ale skandynawskie. Pozdrawiam :)
    • nie zgadzam się na wszędobylską papkę z obrzydliwym przełykaniem kluch nie zgadzam na wakacje wśród dojrzewających owoców mango i wygrzewaniem dupska w okolicach 5G nie zgadzam się na reklamowanie zbrodniarzy nie zgadzam się na ckliwe wyciskacze łez za pomocą barwnych chemtrails nie zgadzam się z dzisiejszym światem nie zgadzam z dzisiejszymi ludźmi kolejnymi następnymi nie pierwszymi i nie ostatnimi       organizatorami holokaustu     "Post autor: Wojciech Graca » 2021-07-30, 23:00 Als die Nazis die Juden holten, habe ich nicht protestiert; ich war ja kein Jude. Als sie die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist. Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Sozialdemokrat. Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich nicht protestiert; ich war ja kein Gewerkschafter. Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte. Martin Niemöller, 1942 Dachau Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem. Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."
    • @hania kluseczka Życzę udanego urlopu

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      . Pozdrawiam :)   @Rafael Marius Może ten rosyjski to kac po pokoleniowy. Pozdrawiam:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...