Dawid Rt Opublikowano 9 Marca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 9 Marca 2011 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. bardzo dobre zaszeleściłeś słowami :) Cieszę się, że przypadło do gustu, ekspertce od słowotworów ;) Dziękuję za czytanie, pozdrawiam.
Dawid Rt Opublikowano 9 Marca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 9 Marca 2011 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Tak, sny są zdecydowanie warte "dotknięcia" jako projekcja umysłu ;) Dziękuję za czytanie i spojrzenie na wierszyk z ciekawej strony. Pozdrawiam Aniu
teresa943 Opublikowano 10 Marca 2011 Zgłoś Opublikowano 10 Marca 2011 ciekawy wierszyk i wieloznaczny, wszak zdrowy sen niekoniecznie dosłownie oznacza "spanie" a jedno i drugie wzmacnia :)...hmm..."czakram" :)) serdecznie pozdrawiam - Krysia
Dawid Rt Opublikowano 10 Marca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 10 Marca 2011 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Dzięki Krysiu za czytanie, pozdrawiam ;)
złamane skrzydło Opublikowano 11 Marca 2011 Zgłoś Opublikowano 11 Marca 2011 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Ha :) Zmusiłeś mnie do poczytania o czakramie :) Ponoć takie miejsce jest na Wawelu. A Twój mini wiersz czytam jako dowcipny i z nutą opiekuńczą :) Pozdrawiam Dawidzie. ziemia ma 7 czakramów a jeden wlaśnie jest na Wawelu przy grobie.. hmm, zapominialm Grzegorza czy jakieś innego świętego, ładuje energetycznie:))) Dawidzie wiersz świetny sama esencja:)))
Dawid Rt Opublikowano 11 Marca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 11 Marca 2011 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Ha :) Zmusiłeś mnie do poczytania o czakramie :) Ponoć takie miejsce jest na Wawelu. A Twój mini wiersz czytam jako dowcipny i z nutą opiekuńczą :) Pozdrawiam Dawidzie. ziemia ma 7 czakramów a jeden wlaśnie jest na Wawelu przy grobie.. hmm, zapominialm Grzegorza czy jakieś innego świętego, ładuje energetycznie:))) Dawidzie wiersz świetny sama esencja:))) Widzę, że skrzydełko zorientowane dobrze w temacie ;) Cieszę się, że się spodobał i dziękuję za czytanie. Pozdrawiam
Marek_Dziekan Opublikowano 11 Marca 2011 Zgłoś Opublikowano 11 Marca 2011 Takie czasy, że siedzimy przy komputerze i chociaż przed chwilą nie wiedzieliśmy co to jest ten czakram to już wiemy, przynajmniej tak u mnie to działa. Pewnie dlatego, że mało interesowałem się dotychczas filozofią indyjską. Ale trafnie zauważyłeś, że sen bywa takim kojącym balsamem. Pozdrawiam.
Dawid Rt Opublikowano 12 Marca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 12 Marca 2011 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Fajnie, że wiersz do czegoś się przyczynił ;) Nie powiem, że jakoś bardzo jestem rozeznany z hinduizmem, ale element czakramu akurat sobie wychwyciłem ;) Dzięki Marek, za czytanie, pozdrawiam.
Marek_Dziekan Opublikowano 12 Marca 2011 Zgłoś Opublikowano 12 Marca 2011 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Fajnie, że wiersz do czegoś się przyczynił ;) Nie powiem, że jakoś bardzo jestem rozeznany z hinduizmem, ale element czakramu akurat sobie wychwyciłem ;) Dzięki Marek, za czytanie, pozdrawiam. No tak ale nie wszystko musi być przyjemne. Sen się kiedyś skończy i w tą ranosferę tak czy siak trzeba będzie w końcu wdepnąć a wówczas kto wie być może i czakram nie pomoże lub zadziała z wdziękiem i urokiem np. Urzędu Skarbowego.
Dawid Rt Opublikowano 12 Marca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 12 Marca 2011 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Fajnie, że wiersz do czegoś się przyczynił ;) Nie powiem, że jakoś bardzo jestem rozeznany z hinduizmem, ale element czakramu akurat sobie wychwyciłem ;) Dzięki Marek, za czytanie, pozdrawiam. No tak ale nie wszystko musi być przyjemne. Sen się kiedyś skończy i w tą ranosferę tak czy siak trzeba będzie w końcu wdepnąć a wówczas kto wie być może i czakram nie pomoże lub zadziała z wdziękiem i urokiem np. Urzędu Skarbowego. Chyba, że jest to weekend i ma się wszystko inne gdzieś ;)
Marcin Abel Opublikowano 15 Maja 2011 Zgłoś Opublikowano 15 Maja 2011 Ja wstaję tak ciężko, że kołdra jest dla mnie bardziej jak setki rozgrzanych na słońcu bloków piramidy. Fajny koncept.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się