Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Widok z mojego okna


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mam trochę czasu i zniesmaczenie do pisania
może warto połamać wiernopoddańcze pióro
a paluchem uświnionym w gnojówce
obsmarować afisze imitujące twarze walczących
biegnących do komnat do koryt do hajsu
nahajcowanych szczurzym instynktem hegemona
wywalczą dominium nad psiskurwysynkami

nastanie czas opłatka - połamię się i będę bliźnim
przebaczycielem czego nie zapomnę
podstępnym przyjacielem antagonisty
przyczaję się zmrużę oczy zaniecham słów i
uderzę jak boga kocham uderzę w twarz
zatopię w sercu nóż za wczoraj
a dzisiaj jeszcze zdążę na mszę żałobną
za jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



dzięki za wgląd- każda opinia mnie cieszy , nawet ta niesłuszna, bo i ta daje "kopa" w kierunku maksymalizacji tworzenia i postrzegania.
Zmiany w druku robi sie tak samo jak na innych forach - te same zasady - przejdź na inne i poćwicz.
Mit, nie powinienem narzucać nic komentującym , ale wiersz uzyskał b. dobrą opinię człowieka którego za tworzenie bardzo cenię (chkargas) - jak tam bywasz , to będziesz wiedział o kogo chodzi i o jakiej klasy twórczość. Od niego uzyskać pozytyw jest bardzo trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Wiesz Mit, ja muszę tutaj bardzo uważnie rozmawiać , bo jestem tu zaledwie niecały miesiac i juz zaliczyłem dwa bany - aż się boję , że znów cos się nie spodoba H.Lecterowi i znów doniesie do Admina (chyba , że sam jest Adminem/moderatorem?). Przed chwila (po tygodniu) zostałem odblokowany po drugom banie. Zastanawiam sie o co gosciowi chodzi i kto to jest . Niemożliwym jest żeby to robił bezinteresownie - musiałem gosciowi podpaść na innym forum, mogłem skrytykować jego jakis słaby wiersz, "czycóś" i się facet na mnie wyżywa bo ma tutaj akurat takie mozliwości :(. Taki sposób postępowania uważam za podły, ale...
Spojrzyj pod moje wiersze - wszystkie one z poręczenia H. Lectera i Jacka Sojana kwalifikowane są do przesuniecia w strefę początkujących i tak sie dzieje od pierwszego wiersza jaki tu wlepiłem (Wigilia..).
Zresztą za dużo ze mną nie rozmawiaj , bo przez zbyt dużą zażyłość ze mną tez możesz zostac potraktowany jako persona non grata - dużo krytykuj moje wiersze (pozwalam Ci) - tak jak to robisz od początku , a bedziesz jego przyjacielem.

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ciekawe, kiedy autor paluchem usmarowanym w gnojówce dotknie siebie samego i zada podstawowe pytanie, dlaczego jest sędzią bliźnich i dlaczego inni to psiskurwysyny a on sam bohater "co uderza w twarz" -
- szczerze mówiąc, chciałbym go spotkać i jakem góral sprawdzić to jego "bohaterstwo" - w myśl zasady, że im kto bardziej w pysku, tym mniej na odwadze i tym słabiej w pięści;

wiersz w wymowie szczeniacki i prymitywny jak wszystko co deklaratywne i krzykliwe;

J.S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Pisze Miszcz tak, jakby zazwyczaj czas mierzono... szklankami...?
Po takim błędzie na początku - aż strach czytać dalej.
Pozdrawiam

nie czytaj miszczu - nikt cię o to nie prosi - nie zapomnij drzwi zamknąć z drugiej strony
żegnam miszcza

ps. pleonazm każdemu może się przytrafić, tak jak "wywrotka" w biegu na 3 ooo m - jednak widziałem biegacza , który sie podniósł i na mecie był pierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Człowiek kulturalny podziękowałby za wskazanie pomyłki.
Cała klasa!

starałem się dostosować do twojego poziomu - mógłbyś czuć się nadmiernie skonfundowany, ucztując z człowiekiem o wyższej niż twoja kultura :)
tak postępowali zawsze krzewiciele kultury wśród dzikich plemion

ps. a skoro twój post nie kipi ironia - mogę podziękować - na zaczepki odpowiadam zawsze podobnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



pierwej musiał dotknąć ciebie tym paluchem :)
ja nie góral, ale potrafię :) - mam zasadę : starców nie tykam

- młokos się znalazł! ten "starzec" potrafi zmienić portret takich "bohaterów" jak Twój peel w zaszczane ze strachu indywiduum, którego miejsce jest u psychiatry -
pan inżynier gada jak na budowie - a tu salon literacki, najwyższy czas to zauważyć i zmienić zagnojone obuwie;

J.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



pierwej musiał dotknąć ciebie tym paluchem :)
ja nie góral, ale potrafię :) - mam zasadę : starców nie tykam

- młokos się znalazł! ten "starzec" potrafi zmienić portret takich "bohaterów" jak Twój peel w zaszczane ze strachu indywiduum, którego miejsce jest u psychiatry -
pan inżynier gada jak na budowie - a tu salon literacki, najwyższy czas to zauważyć i zmienić zagnojone obuwie;

J.S

niestety , ty sojan masz w buzi tak jak w "skrytej" części tej budowy o której wyżej wspominasz, czyli wychodku.
takimi salonami w jakich ty sojan przebywasz, ja się sojan brzydzę . myślę , że taką samą odpowiedź powinni ci dać koledzy na których sie w różnych miejscach w sieci powołujesz.ja nie zniżę sie do twojego poziomu.
gdybyś wiedział jak na ciebie mówią w całej sieci (nie myśl, ze to ja jestem jedyny w tych sądach), byś popełnił "etyczne" harakiri.
a koledzy twoi? ...no cóż każdy przebywa w takim salonie w jakim się przyjemnie czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Kosz? Dziwne nazwisko.
Puk, puk. Kto tam? Kosz.Jaki? Na śmieci. No to proszę postać na zewnątrz - śmieciarka zaraz przyjedzie.
:)
Puk, puk. Dobrze , że se puka - żeby go tylko czoło nie rozbolało.
:))
Puk, puk. Kto tam? To ja Kosz. To się wypchaj śmieciu.
:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.





dziękuję za przywrócenie wyciętych komentarzy - szczególnie zależało mi na komentarzu jacka sojana. niech wszyscy użytkownicy wiedzą kto zacz ten sojan i jaki to panicz chodzi po ich salonach
Pozdrawiam grupy poetyckie ze ślaska i krakowa na których salonach przebywa "ów gość" - szczególnie przyjaciół tegoż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...