Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Anna Maledon Są różne ilorazy inteligencji, ci z niskim uważani są powszechnie za głupich. Ja osobiście przywiązuje większą wagę do EQ niż do IQ. Zatem dla mnie głupim będzie ten, który ma niską inteligencję emocjonalną. I takich ludzi unikam jak ognia. A EQ potrafię ocenić z łatwością bez testów.
    • @OloBolo Oj, paranoj@OloBolo

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      "bo wiersz to paranoja nie wszystkim się podoba  najczęściej wzbudza zachwyt jedynie u autora"   Oj, paranoja, paranoja. Bywa, że i połączona z depresją, schizofrenia :( Dla czytelników często zaraźliwe :O   Serdecznie :)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Faktycznie często tak bywa.
    • @Wędrowiec.1984 Wiesz bardzo dobry, rymy całkiem zgrabne. W moim odbiorze jest o braku dostosowania, czego wynikiem bywa tworzenie wewnętrznego świata, czasem tylko dla siebie, innym razem również dla kogoś bliskiego, realnego lub wymyślonego. Znałem i znam niemało... twórców podobnych przestrzeni. Szczególnie dziewczęta tak lubią bujać w obłokach wyobraźni. Ja raczej do tych najlepiej dostosowanych należałem za młodu, ale teraz już tak nie jest, zatem mogę powiedzieć, iż również posiadam wewnętrzny świat złożony ze wspomnień, zdarzeń i emocji, które były moim udziałem w przeszłości.    
    • a ja wolę soczek z granatu gdy nie ma wyciskam grejpfruta i schładzam to wszystko dla smaku  wspaniałe napoje na upał   uliczkę zostawiam na zewnątrz  i wszelkie "sentencje " murali uwielbiam gdy ona jest zemną świat staje się zaraz wspaniały :)   co to jest jedno spotkanie autorskie - pryszcz  części się spodoba części nie ktoś pogratuluje zachwycony pamiętam wydawaliśmy swoje tomiki ze środków unijnych. Był napisany program - dostał dofinansowanie z województwa  i poszło (w ramach "kagańca" oświaty w gminach) Wydano po 1000 egzemplarzy każdy i każdy dostał chyba po 3000 zł ale nie wolno tych egzemplarzy sprzedawać  - obdarowywać tak i trzeba było odbyć po 6 spotkań autorskich w wiejskich domach kultury. Maksymalnie przyszło 25 osób na spotkanie a czasem trzy. Jak widać zainteresowanie poezją ogromne. Chociaż wśród rolników trafiali się pasjonaci poezji w ilościach znikomych.  Powodzenia, proszę wyluzować się - pójdzie super!!! Pozdrawiam 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...