Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakaś pani zawładnęła twoimi myślami. Moim skromnym zdaniem obeszłoby się bez słów „tego", "są", "jednego" (pierwsze), "całe", "Twojego" i zdanie „tęsknota za myślą o telefonie zabija” inaczej ująć. Tak sobie proponuję. Nie kapuję „sekatorów” – będę jednak próbowała:)

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


...sekator to dla mnie skrót myślenia życzeniowego = nie że wolę zagatki, ale za " gołe ciao " a nie tam wyobrażenia o :)))....dzięki za cenne dla mnie sugestie :))) - myślę, że w częsci masz rację ...pomyślę jeszcze o tym :))) ....zastanawiam się ponadto nad tytułem .....czy nie zrobić Go bardziej dwuznacznym i nie dodać znaku zapytania ( bo czyto = po " górolskiemu " ...niech czyto i się zastanawia hej ).....pozdrawiam
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


...Leo ...jeśli mogę się tak zwrócić ....azaliż jaikiż sekator miałaś na myśli :))))))...wniski pohopne troszku = napisałem kilka wierszy do przyszłej .... a jeszcze jej nie widziałem ....chcę taką : co czyta sercem, myśli secem, całuje z sercem i w ogółe :)))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


niet !
'piękno gracji'...? - a cóż to za pięłkna maślankowa maślaność...?
o reszcie nie wspomnę, wrzuć [wyrzuć] waściu toto do utylizatora
:))) właście to ąsćka zrobiłaś ....więc nawet się nie musze tłmaczyć ze stopniowania moich uczuć ....bo kto nie wie cóż to piękno gracji to nie mamy o czym gadać ....pozdrawiam z równym sarkazmem ( zeby nie było , iż któś więcej )....
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Posem @APM @Natuskaa @Benjamin Artur   Bardzo dziękuję! Serdecznie pozdrawiam. :) 
    • @andrew... w rzeczy samej, tak jest... :) Dzięki za te słowa.   @Poet Ka... cieszę się, że znalazłaś tu realizm i.. 'liryzm'.. ;) Dzięki.   @lena2_... za.. prawdziwy do bólu.. dziękuję. Serdeczności i Tobie... :)   @Łukasz Jurczyk... "lekcja pokory wobec własnych, kategorycznych sądów."... trafnie określone... :) Dziękuję.     @Stracony... racja, rzeczywistość straszy i to jest smutne, ale... mój stan ma się całkiem dobrze... :) Brat został 'wrzucony' dla wzmocnienia akcentu puenty. Tak, jest pewien trend do normalności, tej zwykłej ludzkiej. Niech to trwa, oby... Dziękuję za wejście.   @Alicja_Wysocka... życie, pewne sytuacje bywają zbyt 'twarde', wręcz okrutne, a my... cieszymy się względnym spokojem i gdy zło obok, przemknie być może myśl.. ufff dobrze, że tam, a nie tu... i oby nigdy nikt nie musiał stanąć oko w oko z dylematem, jak w końcowych wersach. Dziękuję, że byłaś... :)  
    • Gdy ciężko ci się żyje, ciężko oddycha, ciężko nie spełnia funkcji i ciężko przeżywa marzysz mój miły najbardziej o lekkości. Śnią ci się zawodniczki i zawodnicy li tylko wagi piórkowej. Ta właśnie kategoria w tobie wzrasta. I chcesz, owszem chcesz, zwyciężać, ale tylko piórem. Pragniesz by twoje pióro nie było upiorem i nie zalatywało upiornie i w tym tkwi twój upór i w tym twój opór. Klniesz pod nosem, owszem klniesz, ale tylko w słowach cytuję: „ja piórkuję”.     Warszawa – Stegny, 10.06.2026r.    
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Jaka panienka? Nie wiem czy jakaś panienka rozumie. Mnie w to nie mieszaj. Idź swoją drogą i nie zbaczaj.  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @Migrena... przeczytałam kilka razy Twoją odpowiedź i wybrałam to, co wyżej.... Co mogę dodać, skoro miał się nie układać w strofy, ani w logiczne frazy... (ja jednak w wielu zdaniach logikę odnalazłam, dlatego na boku scaliłam to w strofki) Czytelnik, taki jak ja, po prostu spróbował.. odnajdywać.. to, o czym piszesz.  Ok.... bronisz swojego i masz ku temu pełne prawo...:) Dziękuję za szczegółowe podejście w odpowiedzi. Dobrego wieczoru życzę... :)  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...