Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kwestia TWA


M._Krzywak

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie spoufalam sie

To co, zgłaszam naruszenie regulaminu? Tak?

A czy naruszeniem regulaminu nie jest to że informuje pani w miejscu do tego nie przeznaczonym? Kogo pani przeprosi za niedyskutowanie na temat twa? Kończę tą szopkę. Pani w omawianym przypadku nie obraziłem więc nie przeprosze, a komentujac nie miałem na myśli zadnej konkretnej osoby. To że był tam tylko jeden komentarz to przypadek.

Poza tym prosze mnie nie terroryzować i nie zastraszać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To co, zgłaszam naruszenie regulaminu? Tak?

A czy naruszeniem regulaminu nie jest to że informuje pani w miejscu do tego nie przeznaczonym? Kogo pani przeprosi za niedyskutowanie na temat twa? Kończę tą szopkę. Pani w omawianym przypadku nie obraziłem więc nie przeprosze, a komentujac nie miałem na myśli zadnej konkretnej osoby. To że był tam tylko jeden komentarz to przypadek.

Poza tym prosze mnie nie terroryzować i nie zastraszać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to k**wa do pisu powinniscie sie zapisać z tą manią spisków..
Michał najpierw zaczynasz temat, a potem straszysz tych którzy się w nim wypowiadają.. jak chcesz coś autorytarnie ogłosić to zablokuj opcje "dodaj komentarz" a jak rozpocząłeś wątek, to łaskawie wysłuchaj co "obywatele" mają do powiedzenia a nie strasz wszystkich którzy Ci nie klaszczą...
TWA nie TWA, jak zwał tak zwał - wiadomo o co chodzi: w Zetce jest ogrom gównianych tekstów a są tam tylko dlatego że gówniani autorzy nawzajem sobie dają plusy... nie ważne czy zbiera się loża TWA czy ti po prostu zbieg okoliczności - wystarczy rzut oka żeby zobaczyć ze coś jest nie tak... a skoro podział nie działa, to po ch*** go utrzymywać??
pewnie ze fajnie by było żeby można otworzyc strone i czytac dobre teksty, ale tak czy tak trzeba sie przebijac przez morze grafomanii - w dodatku taki super-tango opublikuje se tekst w Z, i mysli ze jest dobry...
z dwojga złego - lepiej zeby nie było podziału niż żeby podział był taki jak teraz

2ga sprawa - Michał - opamiętaj się - te komenty CD co wypunktowałeś nazywając je niemerytorycznymi - ośmieszasz się w ten sposob - skoro nie dostrzegasz że są to komentarze wartościowe (nie wszystkei rzecz jasna) i swiadczą o wiedzy komentujacego - widać tak ogromnej w stosunku do Twojej, że dla ciebie brzmią jak bełkot - to tak jakby einstein chcial wytłumaczyć teorie kwantów - a ty nazywasz go prowokatorem bo przeciez nic z tego nie rozumiesz znaczy że bełkocze - dobre samopoczucie jest wazne, ale pokora tez sie przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Kolejny zadymiarz obchodzący bana?
Może już czas zakończyć tę farsę i zrobić tak jak na allegro, hasło na adres prywatny i skończą się głupoty, a zmienne ip już nie pomoże ;)
sprawdz se miszczu date rejestracji konta,
poza tym gdzie tu masz zadymianie? pokaz no mnie tu palcem bo chyba masz przywidzenia,
ciekawe czy regulamin zezwala na obrażanie użytkowników?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Kolejny zadymiarz obchodzący bana?
Może już czas zakończyć tę farsę i zrobić tak jak na allegro, hasło na adres prywatny i skończą się głupoty, a zmienne ip już nie pomoże ;)
sprawdz se miszczu date rejestracji konta,
poza tym gdzie tu masz zadymianie? pokaz no mnie tu palcem bo chyba masz przywidzenia,
ciekawe czy regulamin zezwala na obrażanie użytkowników?

Zadanie pytania było obraźliwe?
Ty nawet nie zauważyłeś, że w swoim komentarzu obraziłeś wielokrotnie M. Krzywaka
i kto tu się ośmiesza?
Tego, że jesteś na portalu literackim i robisz błędy ortograficzne też pewnie nie zauważyłeś?
A może łączysz się przez Półwysep Koreański i samo ci się tak robi ?
To jest jakieś wytłumaczenie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


mnie nazywasz zadymiarzem, tymczasem zamiast odpowiedzieć mi na pytanie i uargumentowac swoje zarzuty względem mnie, gadasz o mojej ortografii..
potęga jestes - normalnie więcej takich ludków..
nie wiem kim jest Michał, ale jeśli potrzebuje żeby go bronili tacy śmieszni ludzie to kiepsko to widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam niniejszym Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, ale gapiąc się na morze w Międzyzdrojach pod wpływem jednego żywca i jeszcze jednego heinekena doszedłem do wniosku:
- org w ostatnich 5 latach się stweeteryzował
- wiersze należy komentować po wypiciu co najmniej jednego piwa (wpływ procentów zmniejsza tendencję do złośliwego komentowania


Jestem wyjątkowo dumny z tych wniosków

Wszystkich orgowiczów należy wyposażyć w alkomaty.

Waszych ostatnich postów nie daje się czytać. Po co ta agresja? Wypijcie ziółka albo valerin forte.
Celem niniejszego komentarza nie jest zadymiarstwo.
Posiadam pełnię praw autorskich do tego komentarza więc proszę o jego niecytowanie i nieodnoszenie sie do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważna Joanno,

Z mojego komentarza wynika jedynie że:
1. Komentować należy na luzie (np po wypiciu piwa), z dystansem
2. Zakładam że żaden nieuczciwy sprzedawca nie sprzeda alkoholu osobie poniżej 18 roku życia
3. Pisząc komentarz miałem na myśli osoby pełnoletnie

Na tej zasadzie na której sie opierasz (ogolnosci i niedomówienia) powinnaś naskarżyć że nie przekazałem darów dladzieci głodujących w afryce.

Jeszcze raz proszę o niecytowanie mnie i nie nawiązywanie do moich komentarzy. Zwyczajnie nie chce być posądzany o jakieś zadymiarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Kolejny zadymiarz obchodzący bana?
Może już czas zakończyć tę farsę i zrobić tak jak na allegro, hasło na adres prywatny i skończą się głupoty, a zmienne ip już nie pomoże ;)

To jest pomysł godny uwagi.
Oczyszczaczy to forum nie potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem Joanną i nie jestem poważna, poprostu nam ochotę zjeść krem, bo jak jestem wściekła lubię jeść słodkie i kropka.
a wściekła jestem na ten "nekrolog" upamiętniający, czy to ma być dla Jolanty czy Stefana?
co jeszcze mnie na tym forum ma spotkać?
może ktoś mnie posądzi o zdradę małżeńską... bo piszę wiersze do Stefana, miast męża, a może Stefan to Jolanta, albo diabli wiedzą co jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie MK

To forum potrzebuje przede wszystkim wymiany moderatora, niestety nie jest pan obiektywny. Do tej pory nie dostałem na maila przykładu, w którym nawoływałem do kłótni lub robienia zadymy. Wyraźnie pisałem w komentarzach w tym wątku że prezentuje swoj pogląd i nie życzę sobie by inni sie odnosili do tego.

Mam wrażenie że rozpoczął pan ten wątek tylko po to żeby spowodować sąd kapturowy nade mną, który przybrał w końcowej fazie formę mobbingu.

Problem polega i na braku obiektywizmu i na braku możliwości intelektualnych zrozumienia moich komentarzy. Kompleksy leczyć trzeba, ale nie kosztem innych osób. Poniewaz nie mam możliwosci bronienia sie przed antytwa (joanna s) pod moim wierszem "oczekiwanje" prosze o jego usuniecie. Nie wyrażam zgody na jego dalsze zamieszczanie w tym serwisie.

Pozdrawiam

Liya vel cream dream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majstersztyk - założyć watek z TWA w tytule w którym członkowie TWA mogą sie uporać z niewygodnym krytykiem...
a bana pewnie dostał za oszczerstwa nie? - bo przecież tu nie ma żadnego TWA :)

po prostu usnieto zadymiarza który smiał twierdzić że dodajecie kiepskie wiersze, a przecież tu sami poeci Zaawansowani..
nas jest wiecej my mamy racje -nie? :)

a wątek szybko usuncie - bedziecie dalej mogli twierdzic ze nie ma dowodow na istnienie TWA na orgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Panie CD :
- oskarżanie kogoś o cokolwiek, bez podania dowodów, jest właśnie robieniem zadymy
- przykładem, jest prawie cała pańska mizerna działalność krytyczna, dotknięta "twawową" czkawką
- jeżeli nazwę kogoś skurwysynem, to czy zastrzeżenie, że to mój pogląd prywatny, zwalnia mnie od odpowiedzialności ?
- gdzie pan widzi zakapturzonych osobników, dokonujących w tajemnicy samosądu, bez możliwości obrony ? Miał pan szansę przeprosić lub przedstawić dowody swoich insynuacji, nie wykorzystał jej pan
- pańskie komentarze są proste jak budowa cepa i w celu ich zrozumienia, nie trzeba przemęczać głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Rzucasz wędkę nie do tej wody co trzeba. Gdyby to był wątek do usuwania oponentów, pożegnalibyśmy się już wcześniej - Cream Dream miał swoje szanse, z których nie skorzystał. Po którejś z rzędu skardze miałem serdecznie dosyć tego uporu.
W tym momencie każdy problem będzie zanalizowany i będą podjęte odpowiednie środki zapobiegawcze. Skończył się czas terroru, po prostu. Dlatego radzę na spokojnie rzucać oskarżenia, które i tak są niesłuszne.
I tyle w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem że dla Ciebie "dowód" na istnienie TWA to zdjęcie dyplomu i legitymacji członkowskiej..

Tymczasem piszesz:

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


- to jest własnie dowód - tylko że to nie jest zorganizowana grupa ze statutem radą nadzorcza i składkami członkowskimi, to po prostu nieformalne i byc może nigdy głosno nie wypowiedziane wzajemne przyzwolenie dla miernoty w Z - nawzajem się akceptujemy, wlepiamy plusy i klepiemy po plecach - jesli cos nam sie nie podoba - nie dajemy minusa, bo po co? jeszcze sami takiego dostaniemy i spadniemy z Z... CD odważył się krytykować, łamiąc tę "tradycję", Normę grupową i został zgodnie zjedzony i usunięty, - pomimo że prawdopodobnie nie było żadnych telefonów i żadnego zorganizowania.. to spontaniczna reakcja na kogoś kto łamie normy...
być może TWA to nieszczęsliwa nazwa - ale jak inaczej chcesz to nazwać?
a jakby tego nie nazwał, jest to fakt i jest to problem..
(ps. fakt że wiele osob nadaje na ostrefo krytyka nie jest jeszcze powodem zeby go usuwać, chyba że Pan również jest członkiem tego NTWA (nieformalne TWA)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...