Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Mam pytanie...


Rekomendowane odpowiedzi

czy jednostka pod postacią f.isi otrzymała bana (za wpisy poprzednie i ostanie

pseudoprzeprosiny, w których ponownie wyłożyła przekonanie o faszystowskich wpisach,

mimo że przekroczyła granice dobrego smaku)? Mam nadz., że tym razem za stawianie

pytań nie dostanę bana - krótkie pytanie, tak czy nie?

Jeśli nie, to w ramach prostestu (nie szczucia i szantażowania) odchodzę z poezji.org, ale

już na dobre -

Czekam na męską, racjonalną, zdrową, obiektywną i dojrzałą decyzję/odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Jestem dogłębnie rozczarowany postawami i działaniami z jakimi się tutaj spotykam, nic

więcej nie jestem już w stanie napisać, bo to przekracza jakiekolwiek kryteria oceny. Poza

tym pisać nie można, bo zaraz replikuje się ugrzecznionym zwrotem, że ktoś robi dymy -

powtarzam, jestem zdruzgotany decyzją Michała, nie idzie o mojego bana, w życiu mam

ważniejsze problemy, ale o jakąś sprawiedliwość społeczną, bo, ponownie powtarzam,

osoba, Beta, która zareagowała na tak paskudny wpis, otrzymała bana, a osoba, która

owego wpisu dokonała, wyszła z zaistniałej sytuacji obronną ręką, mimo że jak pisze Michał,

powinna przeprosić. Przeprosiła - i to w jak złośliwym i nagannym stylu. Dzięki, że

przynajmniej Ty masz oczy szeroko otwarte, tak trzymać
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Jestem dogłębnie rozczarowany postawami i działaniami z jakimi się tutaj spotykam, nic

więcej nie jestem już w stanie napisać, bo to przekracza jakiekolwiek kryteria oceny. Poza

tym pisać nie można, bo zaraz replikuje się ugrzecznionym zwrotem, że ktoś robi dymy -

powtarzam, jestem zdruzgotany decyzją Michała, nie idzie o mojego bana, w życiu mam

ważniejsze problemy, ale o jakąś sprawiedliwość społeczną, bo, ponownie powtarzam,

osoba, Beta, która zareagowała na tak paskudny wpis, otrzymała bana, a osoba, która

owego wpisu dokonała, wyszła z zaistniałej sytuacji obronną ręką, mimo że jak pisze Michał,

powinna przeprosić. Przeprosiła - i to w jak złośliwym i nagannym stylu. Dzięki, że

przynajmniej Ty masz oczy szeroko otwarte, tak trzymać
.

ale przecz obie już mają odbananowienie i po jednym wierszu po sąsiedzku w Z-ce ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...