Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Twój czas


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To "nie czytanie", to nic złego :) Po prostu, konstrukcja tego utworu jest dość swobodna i umowna, doskonale mogę go sobie wyobrazić jako dłuższy, krótszy, z zamienioną kolejnością zwrotek lub ich wymianą na zupełnie inne, równie urocze. Nie po to tworzy się frazy typu : czerwony sok w kieliszkach gwar taneczny krok... ty śpiewasz, dopóki wciąż orkiestra gra we włosach wiatr a w sercu żar, by marszczyć czoło w zamyśleniu (czytać), tylko po to, by zamknąć oczy, zasłuchać się i polecieć... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętam Aniu i cieszę się, że zostałaś na orgu. Co do dyskusji, to moje doświadczenie mówi mi, że dla piszących gorsi od krytyków (tych co się naprawdę znają), są inni piszący. Magda ma absolutną rację: jeśli zarzuty, to dokładnie uzasadnione. Inaczej wychodzi się na krzykacza i głupka. Aniu pozdrawiam. J.:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Aniu :)
przyznaję szczerze: daleko mi do muzycznych klimatów Sinatry, ale Twój wiersz jak najbardziej jest mi bliski i znajomy. właśnie... "kochaj a resztę niech to czart… dopóki pragniesz". zapewne melodia ułożyła formę tekstu ale wykonanie jest Twoje i jak najbardziej ciekawe, takie inne niż zwykle. regularność strof porządkuje tekst i daje miejsce na przemyślenia dla czytelnika. gratuluję pomysłu :)
pozdrawiam serdecznie i ciepło Aniu :)))
(ps: już w domku, choć na chwilę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...