Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Whitman vs Bukowski


Pan_Biały

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Michał jak będę w piekle to im to powiem;)))
hej Whitman, ty Bukowski zalogować się na poezja.org, ale to już;)))
odpowiedź była by krótka pieprz się i idź po flaszkę;)))

A czort wie, czy te wszystkie dziwne nicki nie są właśnie z piekła? Jako kara za grzechy, rzecz jasna :)))
na piekło to trzeba sobie zasłużyć;))), dziwny nick to w kolejce będzie stał i to długiej a karą będzie niebo gdzie nuda i kruki zawracają;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



A czort wie, czy te wszystkie dziwne nicki nie są właśnie z piekła? Jako kara za grzechy, rzecz jasna :)))
na piekło to trzeba sobie zasłużyć;))), dziwny nick to w kolejce będzie stał i to długiej a karą będzie niebo gdzie nuda i kruki zawracają;))

W sumie już cierpi, bo pisze, a jakiś popęd zmusza go do wklejania tego i to najczęściej do działu Zet :)

Ale schodzimy niebezpiecznie z tematu, żeby znów nie było, że coś nabroiłem :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


miłość = komitywa, przez co bez punktu
wciąż 1-1
no cóż, tak mam, że się zakochuję w poetach
czy to powoduje, że nie można oddać głosu?
czy to nie bessensu? czy może powinnam głosować
na kogoś, kogo nie lubię i się z nim nie zgadzam?
czy to też nie jest bessensu?
a po co szukać sensu w bezsensie a może bezsensu w sensie
idę spać to jest najlepsze wyjście, bawcie się dobrze
I NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


na piekło to trzeba sobie zasłużyć;))), dziwny nick to w kolejce będzie stał i to długiej a karą będzie niebo gdzie nuda i kruki zawracają;))

W sumie już cierpi, bo pisze, a jakiś popęd zmusza go do wklejania tego i to najczęściej do działu Zet :)

Ale schodzimy niebezpiecznie z tematu, żeby znów nie było, że coś nabroiłem :)))
bomba cyka;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Whitmanem w tym wypadku i wcale nie dlatego, że Bukowski to dość mocno przereklamowany facet. Zwyczajnie poeta nie jest odpowiedzialny za swojego czytelnika i nie powinno się go tą odpowiedzialnością obarczać. Czytelnicy mogą być ignorantami, malkontentami i nawet młody geniusz swoimi wierszami-perłami nic na to nie poradzi. Odpowiednie podejście odbiorcy, kultura czytelnicza, kultura wypowiedzi i konstruktywna krytyka, czyli dobry czytelnik powoduje, że tylko ci wartościowi twórcy przebijają się do jego świadomości. Wartościowi poeci zawsze będą, od czytającego zależy, czy się o nim usłyszy. A zatem punkt dla Whitmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


a kto powiedział że ma być;))
fair play is dead
cóż, myślałam, że dyskusja ma być na poważnie, więc na poważnie odpowiedziałam. ale skoro zamienia się w znajomy na tym foremie bessens o niczym, to zabieram zabawki
dyskusja nie zawsze musi iść linią prostą
a odpowiedziała pani dość emocjonalnie wyznając miłość do Bukowskiego, a tu nie chodzi o osobę Bukowskiego czy Whitmana, bo obie były mocno kontrowersyjne, tylko o relację poeta - czytelnik i czytelnik - poeta, nazwiska są tylko nazwiskami
bezsensem są wojny i ja w nich nie biorę udziału
piaskownica jest wciąż otwarta i nikogo na siłę do zabawy nie ciągnę, więc droga wolna
najlepszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...