Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Rozmieniam się


Pielgrzym Ostatni

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich , którzy mogą się niepokoić - to PL mówi , nie ja!!! Kiedyś jeden program zrobił na mnie takie wrażenie, że napisałem... Ja jestem z cudowną kobietą, która mnie od drobnomieszczaństwa trzyma z daleka i jak bardzo pasujemy, bo z moim bezguściem mógłbym być posądzany czasem :))
Ale Małgosiu i Alino, bardzo dziękuję za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami miesza się autor z PL-em. Piotrku, dobrze, że o tym przypominasz. Czasem niewygodnie tłumaczyć się z treści wiersza, kiedy nie o nas on mówi, a jest przenośnią czy uogólnieniem dla czytelnika. Nie od razu piszę o tym wierszu; musiałam do niego "podejść" dwukrotnie. Coś mi nie pasuje, ale chyba chodzi o treść właśnie. Jest (dla mnie wyłącznie!) trochę zbyt "kawanaławiasty". Nie pozwoliłeś dojść samodzielnie do przesłania, tylko wołasz do mnie jak na wiecu: "zabierzcie ten zgiełk!", a na końcu znów:"Panie Felicjanie...itd". Najlepsze są pierwsze dwie strofy, właściwie pięć wersów. Potem zaczynasz mnie "wychowywać". Nie zaufałeś do końca czytelnikowi. Wygląda, że mogłeś pisać w emocji i wyrzucałeś z siebie pierwsze rrzychodzące myśli. Ot, takie moje fanaberie. Ukłonki. Elka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...