Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Właśnie


aluna

Rekomendowane odpowiedzi

wierszy tak wiele
przesłań ogrom
słowa wypielęgnowane
stokrotki wsłuchane
czytanie ucztą
pogrążanie niebytem
nie każdy w zgodzie
traktując jak herezję
miło, poczytane wiersze
potraktować jak własne myśli
nabierane słowa w sieci
rozgrzewają nadają sens
życiu ,przemijaniu, śmierci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mi się nie podoba. Nawet jeśli ma przyjemną myśl, to jednak coraz gorzej trawię wiersze o wierszach. Przychodzą mi na myśl współcześni artyści, których bardziej od tworzenia sztuki, interesuje pokazywanie procesu twórczego, znaczenia sztuki, formy i samych siebie.

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @violetta   Jeśli chodzi o emeryturę, to: jeszcze dwadzieścia dwa lata mi do niej brakuje, a i tak jej nie otrzymam, bo: otrzymuję dożywotnie odszkodowanie za utratę słuchu z winy państwowego szpitala (oficjalna nazwa: renta socjalna), słowem: otrzymuję więcej od przyszłej emerytury, chociaż: pracowałem w Zakładzie Pracy Chronionej, Archiwum Akt Nowych i Narodowym Klubie Libertyńskim, de facto: pracowałbym za darmo i tego pani ode mnie chce? Abym pracował za darmo i dawał się wykorzystywać?     Łukasz Jasiński 
    • 1. Wspominając komers    Słowiczy zaśpiew  pobudził filigran akacji   srebrzystością księżyca  rozpachnionej rosą -    Patrz. Oto z nami   walcem kołuje dysk  jaśminowy i my  zapatrzeni w półobrocie     na naszą krótką  elficzną noc   bielejącą świtem    2. Kwitnący jaśmin    Z ułamaną gałązką  esencja wszystkich ogrodów -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - -   za to w krtani   cukrowa wata zatyka    jaśminową wonią    3. Maj z czerwcem    Kiedy dżdżem przesycony maj  wtedy zieleń zachwycona  darmowym widokiem Pogórza     I jeszcze czerwcowym zapachem  dobija jaśmin z dzikim bzem   w tonacji ecru    30 maj 2020
    • @violetta   Tak? Coś pani powiem: w Torze (Stary Testament) stoi jak byk - Adam i Ewa w raju żyli nago, a Sodoma i Gomora - to są - byłe miasta żydowskie i kto te miasta doprowadził do ruiny? Jesteśmy istotami seksualnymi i nikt tego nie zmieni - tak nas stworzyła Święta Matka Natury, natomiast: seks oralny, analny i witalny to sama przyjemność - seks jest bardzo zdrowy: rozładowuje depresję, agresję i frustrację, brak seksu prowadzi do patologii seksualnych - zboczeń, proszę więcej do mnie nie wyskakiwać z Sodomą i Gomorą - pomyliła pani drzwi.   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński jestem półaktywna w swojej pracy:) do emerytury się prześlizgnę:) jestem samowystarczalna i niewiele mi do szczęścia potrzeba:) młodzi mają więcej motywacji, patrząc na Instagram :) zrobiłam na niemiecki sposób szparagi z jajeczną pastą :)

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @MIROSŁAW C. Chyba nie o Słowian tu chodzi. Raczej o wpływy cywilizacji...
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...