Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

masa


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Leszczym To o polskim raperze jakimś, ja tylko Magika znam. On był cudem.  Pozdrawiam :)
    • Projekt Takamoya, chwila 134   Drogą brukowaną ściegiem śliny głupców, Udających demony na małpach, Kiedy prawda uparta Nie daje im posłuchu, Wędrujemy od spojrzenia do rana, Iskierko kochana.   Czasem mamy pod górę,  może tylko z naszego punktu widzenia,  Ale co to zmienia? Dla drzewa śmierć to drobne wióry, Choćby rzeźbiarzowi dały Pietę. To drzazgi są tłumu podnietą.    Zmierzchem znaczymy przebyte zakręty. Trwają w pamięci znalezione kwiaty, Schowane pomiędzy duszą a światem, Bukiety dni ściętych.  Cokolwiek jutro pod nogami wyśni, Ktokolwiek nie zrozumie naszego życia, My wiemy, że miłość jest nie do ukrycia. 

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • Miniaturka oke, a reszta... nie wiem o co biega. Chyba tylko o nabijanie odsłon, bo najmniejszego sensu w tej dyskusji nie widzę.   A i jeszcze jedno... mnie też warto czytać ;), chociaż ostatnio niczego nie tłumaczę :))).   Pozdrawiam (niezłośliwie)
    • @Sylwester_Lasota  to miłe, dziękuję za serduszko (uznanie). pozdrawiam serdecznie!
    • Troszeczkę nierówno, ale ogólne wrażenie pozytywne.   Pozdrawiam
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...