Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Co forumowicze o tym sądzą?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nożyce się odezwały :)))
znikąd...
a wiesz już co to jest "socrealizm", bo ostatnio zatkało kakao...
swoje racje wyłożyłem pod wierszem, panie Krzywaku
nie mam zamiaru od nich odstąpić, a w dalszej dyskusji nie brałałem udziału, bo nie było sensu
to tak jakbym chciał daltoniście wytłumaczyć, że czerwony, to nie jest zielony;
a jeszcze gorzej, gdy to cały Team daltonistów (albo koszykarzy, jak tam komu wygodniej)
pozdr

taaa...
o ile bełkot można nazwać wyłożeniem swoich racji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bełkot to pan wprowadza panie Krzywak, pani Grażyna Kudła w pełni uzasadniła swoję racje.
Z całym szacunkiem pani Grażyno, gratuluję za wiedzę polonistyczną, kompetencje.
Udowodnienie plagiatu, grafomanii, brak uczciwości powyższym panom.

z wyrazami uznania pani Grażynie Kudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"widzę, że Michała Krzywaka to i wszystki psy we wsi nie przeszczekają..
nie mam powodu kłamać, moje komentarze, refleksje są prawdziwe, rzetelne - tylko kolega
jakoś nie zadeklarował sęsownego wyjaśnienia. Natomiast asekuruje się atakami
na inne osoby. Np na twórczość besti be, jak i jego mądre komentarze.
Zawsze pod jego wierszami wiele pochlebnych opinii. Sama zresztą cenię sobie twórczość tego poety, jest świetny.
Czyżby z zazdrości neguje pan innych panie Michale. Jest tylko jedno wyjście w kompromisie, trzeba zacząć od własnego podwórka a nie kąsać innych.




Dnia: Dzisiaj 21:01:02, napisał(a): Jadwiga Graczyk
Komentarzy: 494

jadgrad"


sensownego, pani Jadwigo, sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Dalej czekam, graczyk, na odpowiedź - odpisuj na tematy. Jak odpowiesz na to pierwsze, proste pytanie, zadam ci następne, gdzie będę żądał wyjaśnienia w sprawie domniemanego oszustwa, jakie to niby popełniłem w jakimś wierszu z Zetki (nie do końca skumałem twój bełkot).
Tak więc myśl co piszesz, bo ciężkie dni nadchodzą dla tej waszej "prawdy i sprawiedliwości".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Tak, teraz widzę, że dzięki temu świat stanie się lepszy. Przynajmniej mój.
A powód podałem już w tym wątku: www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=109582#dol więc nie będę się powtarzał.

Pozdrawiam.

PS. Ortografia była tam w porządku: ja tylko udaję, że mnie wożą w dyslektyce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Tak, teraz widzę, że dzięki temu świat stanie się lepszy. Przynajmniej mój.
A powód podałem już w tym wątku: www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=109582#dol więc nie będę się powtarzał.

Pozdrawiam.

PS. Ortografia była tam w porządku: ja tylko udaję, że mnie wożą w dyslektyce.

Wybacz, nie czepiam się wożenia na "dyslektyce", to nawet było ciekawe i szkoda wiersza na taki wybryk, ale "umżyć" to już chyba jazda na dysortografii. W innym zapisie by tak nie raziło, np: um/żyć, czy um-żyć.
Ale wiersza już nie ma, więc kończę.
To tyle.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Tak, teraz widzę, że dzięki temu świat stanie się lepszy. Przynajmniej mój.
A powód podałem już w tym wątku: www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=109582#dol więc nie będę się powtarzał.

Pozdrawiam.

PS. Ortografia była tam w porządku: ja tylko udaję, że mnie wożą w dyslektyce.
Miałeś chłopie szczęście, mnie o mało co domu nie podpalili...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Tak, teraz widzę, że dzięki temu świat stanie się lepszy. Przynajmniej mój.
A powód podałem już w tym wątku: www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=109582#dol więc nie będę się powtarzał.

Pozdrawiam.

PS. Ortografia była tam w porządku: ja tylko udaję, że mnie wożą w dyslektyce.

Wybacz, nie czepiam się wożenia na "dyslektyce", to nawet było ciekawe i szkoda wiersza na taki wybryk, ale "umżyć" to już chyba jazda na dysortografii. W innym zapisie by tak nie raziło, np: um/żyć, czy um-żyć.
Ale wiersza już nie ma, więc kończę.
To tyle.
Pozdrawiam.
Myślniki to u mnie nie w słówkach, a w tym, czemu dają wyraz. W moim świecie dziewice mogą być za free wolne, moda trendowata, a sztuka być markowana dla pienędzy. No i można umżyć, czy nawet uhm żyć bądź rzeć niezależnie od tego, jak to zapiszę. Jedni czają bazę, dla innych to tylko ustosłowie, ale mimo wszystko lepiej, że usunąłem.

Pozdrawiam.

PS. Jeśli wiersza już nie ma, to znaczy że nie było nigdy ;)


O kurczę, przepraszam, bo to ja nieopatrznie palnąłem (głupie słówko), mam nadzieję, że nikt nie próbował...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


gonić, to takich jak Ty Irbis vel... no chyba będę musiał nad tym podumać, bo nie chce mi się wierzyć, żeby znów Lecter, ale wcale bym się nie zdziwił;
oczywiście regulamin tego nie zabrania, ale takie ukrywanie się w mysiej norze i podgryzywanie z niej, to takie niskie, chłopu nie przystoi, ale nie napiszę, że to po babsku, bo bym uraził słabą płeć, napiszę tylko, że to tchórzem podszyte
i jeszcze to, jak się jeden Lecter zaraz za drugim (antonem- sobą) wstawił, już tylko śmiać się:))))))))))))))))))))))))
pozdr

W regulaminie pisze 5 wierszy ale nie pisze 5 tych samych wierszy, chyba ze dział Z się na to godzi aby w jednym tomiku było 50 tych samych wierszy, może P Krzywak , P Lecter teraz coś zrobicie jak admin, zawsze bronicie tego działu przed grafomanami , więc czym jest powyższy precedens Pana Irbis i P Anton

pozdrawiam i liczę na pomoc


bestia
1. Plagiat jest wtedy, kiedy się skopiuje lub pożyczy kawałek cudzego dzieła, nie swojego.
2. Jest napisane.
3. Nie sądzę, aby to był precedens.
4. Do szkoły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...