Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Ślepiec


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




owszem ma pani zupełną rację że wiersz stroficzny nie musi mieć rymów, ale ten owe posiada, bez żadnej konsekwencji czy logiki, nie jestem polonistom więc nie pisałem tego jako wykład a tylko jako kilka rad które też mi ktoś kiedyś przedstawił, dla ciebie to banały dla sfinksa może cenne rady,

p.s po stokroć wolę dostać krytyczny konstruktywny komentarz, niż takie lakoniczne głaskanie po główce, to w niczym nie pomaga rzekłbym że jest mydleniem oczu.

pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Macieju co też Pan wypisuje o konstrukcjach wiersza Pana Sfinksa, jeśli i jest rym to też dobrze. Pana komentarz jest krytyczny ale nie w żaden sposób nie konstruktywny.
Młodym Pan ciemnotę wciskasz co do pisarstwa, zasad składni wierszy.
Chcąc dobrą uprawiać krytykę trzeba mieć dużą wiedzę weź pan przykład z pana Mariusz
Rakoskiego. To dopiero jest intelekt na wysokim poziomie. Wyraża opinię ale w żaden sposób nie obraża jego autora.
Odnośnie głaskania po główce odsyłam na Z u kolegi Pana Lectera. To dopiero doznasz zawodu mistrzowskiego gniota wierszowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Pani Graczyk proszę o zachowanie się, nie życzę sobie takich uwag pod komentarzami innych, nie chcę tutaj awantur, a warto jednak poczytać mądrych rad i właśnie zmieniłem za radą Macieja ostatnią zwrotkę

Poska jednoznaczne lepiej ,,Kraj" wiadomo że jestem Polakiem to piszę o Polsce , dużo z tego wykładu Macieja Tali wyniosłem

serdecznie

13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




owszem ma pani zupełną rację że wiersz stroficzny nie musi mieć rymów, ale ten owe posiada, bez żadnej konsekwencji czy logiki, nie jestem polonistom więc nie pisałem tego jako wykład a tylko jako kilka rad które też mi ktoś kiedyś przedstawił, dla ciebie to banały dla sfinksa może cenne rady,

p.s po stokroć wolę dostać krytyczny konstruktywny komentarz, niż takie lakoniczne głaskanie po główce, to w niczym nie pomaga rzekłbym że jest mydleniem oczu.

pozdr

Jeszcze raz Macieju Tali bardzo dziękuję , gdyż prawda jest po pańskiej stronie, lepiej się uczyć i właśnie lepszy komentarz prawdziwy, bo zawsze można zmienić wiersz, a ,,głaskanie" niczemu nie służy

Z całym szacunkiem

Sfinks 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Pani Graczyk jeszcze raz proszę o zachowanie dystansu , ja zrozumiałem komentarz Macieja Tali , i jest trafny dlatego zmieniłem wiersz i jestem mu wdzięczny, a polemizowanie o poezji było na wykładach.
Samo to, że ktoś czyta , pomaga , daje rady jednak zasługuje na pochwałę , a Pani tutaj wojnę zaczyna toczyć to nie jest ładne

13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...