Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Potrzebne teksty! Propozycja dla każdego


Monika Wu

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna gram w zespole, w którym tworzymy muzykę do poezji ( czyli poezja śpiewana). Ostatnio wzieliśmy nawet udział w konkursie recytatorskim, w którym nasze piosenki przeszły do kolejnego etapu. Teraz szukamy nowych inspiracji, więc zwracamy się do Was z prośbą: jeżeli tworzycie poezję lub chcecie spróbować napisać tekst do piosenki to prosimy o wasze propozycje. Planujemy napisać też kilka mocniejszych kawałków. Szukałam wierszy znanych już poetów tj. Norwid, Mickiewicz czy Słowacki, ale mam wrażenie, że ich twórczość może wydać się trochę sztuczna w dzisiejszym świecie. Naszą główną ideą jest wyrażanie naszego zdania ( naszego - czyli Nas młodych ludzi). Jeśli ktoś z Was chce podjąć się tego wyzwania, chce powiedzieć ludziom coś co my postaramy się przedstawić na większym forum, zapraszamy do współpracy:) Każdy tekst, który wykorzystamy będzie podpisany Twoim nazwiskiem, ponieważ chcemy przy okazji promować kolejnych młodych artystów.

Teksty proszę przesyłać na adres: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witaj Moniko!
Nie mam własnych tekstów, ale mam kilka melodii do tekstów znanych bardziej lub mniej poetów, czyli gotowe piosenki. Jeśli chcecie możecie z nich skorzystać dodając doń swoją interpretację brzmieniową. Wystarczy wejść na: www.wrzuta.pl i wpisać w wyszukiwarce wrzuty: pitson0 - tam znajdziecie moje piosenki. Pozdrawiam: Piotr

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...