Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Instrukcja obsługi działu Z


Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem , co Pana boli na 29 wierszy w dziale ZET, 27 nie ma żadnego głosu, to oznacza wiadomo co? Każdy czytelnik może to sprawdzić. Wiersze nie nadające się do niczego, bardzo proste i logiczne, gdyż minusy świadczą, że coś trzeba poprawić, plusy, że czytelnicy jednak się zgadzają z poezją , ale brak głosów oznacza?
2 wiersze uzyskują same plusu, to znaczy o Pana układach w tym dziale ponieważ czytając te 2 wiersze nigdy i jaszcze raz nigdy nie będzie jednoznaczności
Zastanawia mnie jednak iż Pan nie ma żadnego minusa, więc to świadczy o naprawdę poważnym adorowaniu pańskiej osoby i tutaj nagle pojawia się Bestia , co sie temu przeciwstawia, gdyż to co Pan pisze to wychodzi ponad wszystkie ramy polonistyki i już układanka skończona Panie M Krzywak. Każdy tutaj zalogowany niech zobaczy Pana historię wierszy bez punktów, czyli jest Pan w dziele Z jednak dla mnie Pan tam nie istnieje
Pisze Pan listę, czyli tak przez cały czas Pana głaskano, można poznać następną listę, bo dziwne, ze nikt Panu nie dał minus, czyli wszystko jasne dlaczego Pan tak postępuje

Też mam czas:):):):)

Proszę Autorów o prześledzenie Pana historii wstąpienia do działu Z może wtedy przewidzą na oczy:):):):):)):)

ps. książka bez tytułu nie ma żadnej literackiej wartości , a wiersze bez punktów również

szacuneczek teraz instrukcja pasuje do pańskiej osoby:):):):):):):)

bestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem popieram odpowiedzi na problem Pana Krzywaka
szlachetnych kolegów i koleżanek : Jolanty S. ,Mariusza Rakoskiego, Besti Be, Tomasza Biela,

natomiast Panu Krzywak dobrą spowiedź, dobre piwo, relaks i na forum przeproszenie bliźnich.

Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt.

życzy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...