Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz oki powiem Ci jedno moja przyjaciółka LadyC nigdy mi nie dała plusa, to swiadczy o przyjaźni jednak Pan nie wie co to jest przyjaźń, czyli błądzi Pan i to bardzo , proszę sprawdzić,

spadam mam dość nie miał Pan w rodzinie pisarzy ja miałem Matkę i drukowali ją w czasopismie dla dzieci ,,Miś" i ,,Płomyk" jej wiersze i pisała dla dzieci, ponieważ była starej daty nauczycielką dzisiaj był program o szymborskiej i wie Pan dlaczego dostała Nobla za prostotę liryki ot ci porównanie, jednak do Pana nic nie dotrze wie Pan dlaczego, bo kto nie ma szacunku dla ludzi itd domyśli sie Pan o co chodzi?

Żegnam

bestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



"Szymborskiej" z dużej (wielkiej litery) proszę pisać.
Ty już się do Nobla pchasz?
:)))))

To literówka jednak u Pana , jak zawsze występuje błąd stylistyczny, gdyż jak Pan cytuje kogoś, to proszę zapisać oryginalnie i znów porażka. Skoro cudzysłowie, to szymborskiej :):):):):)



Żegnam

bestia ba podziwiam Pana wiedzę odnośnie nazw własnych jednak i tak na upartego nie ma Pan racji onomastyka się kłania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



"Szymborskiej" z dużej (wielkiej litery) proszę pisać.
Ty już się do Nobla pchasz?
:)))))

To literówka jednak u Pana , jak zawsze występuje błąd stylistyczny, gdyż jak Pan cytuje kogoś, to proszę zapisać oryginalnie i znów porażka. Skoro cudzysłowie, to szymborskiej :):):):):)



Żegnam

bestia ba podziwiam Pana wiedzę odnośnie nazw własnych jednak i tak na upartego nie ma Pan racji onomastyka się kłania

Weźże, strzeliłeś byka jak złoto i jeszcze się wykręcasz, co na to dzieci za szkoły powiedzą?
I sio!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



reparuj trzecią ;) Całość koniecznie w kierunku spójności bardzo delikatnie przerysuj /związanie nieco rozbieganego sensu/.

Nie czuję się na tyle "mocna" abym mogła Ci zaproponować owe zmiany w przykładzie, jednak są one konieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...