Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

pomyślałem..


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


To takie słowa w poezji nie uchodzą? Nawet użyte z sensem? Dziękuję i zdrówka!

ps. To dajcie od razu z rozpędu jeszcze te 3 czy 4 minusy, to nie będę musiał się już martwić, że zmarnowałem wielki literacki talent nie poświęcając się całkowicie pisaniu wierszy. Z góry dziękuję. Zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


No własnie.
Dziękuję, teraz mam pełny obraz i wiem, że czyste, nagie uczucie nie ma w poezji i sztuce racji bytu, jak również w tym świecie, który nas otacza. To bardzo ciekawe doświadczenie. Jak zresztą napisałem na początku, o taki prysznic mi chodziło. Jeszcze raz dziękuję. Zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


No własnie.
Dziękuję, teraz mam pełny obraz i wiem, że czyste, nagie uczucie nie ma w poezji i sztuce racji bytu, jak również w tym świecie, który nas otacza. To bardzo ciekawe doświadczenie. Jak zresztą napisałem na początku, o taki prysznic mi chodziło. Jeszcze raz dziękuję. Zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzależnianie prawdziwego, czystego, nagiego uczucia do drugiej osoby, powinno zależeć
od Ciebie i tej drugiej osoby, a nie opierać się na większości portalowej czy artyzmie.
Dziecinada to uleganie opiniom innych nawet traktując ich, jak zdrowy zimny prysznic.
Dobre treści, łatwo nie tylko rozum czy forma potrafi wyczuć. Przecież nie każdy musi umieć pisać formą, jak prawdziwie literacko uznany poeta. To się zmienia. Przeczytaj choćby z dzisiaj wiersz Robin Sona :)) i na P Arkadiusza Michalskiego.
Do Ciebie najpierw należy serce i rozum.

W twoim wierszu są chęci z wyczuciem wobec drugiej osoby i wiersz się podoba. Tak trzymaj.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...