Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Bez wyboru


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


podziwam Lectera, jest fanem bestii, niezawodnie zawsze jest :)))))))
auuuuu mnie nie bywa :(

bestio, rozstania zawsze bolą, ale nie rób z siebie ofiary, pomyszkuj za inną , lepszą wierniejszą, nap ja :P
bądźże w końcu bestią, a nie Lelumem :P
ściskam W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Witam P Lecter, jak miło widzieć P szybkie zdanie. Już pełny kosz i chyba czas kupić następny, albo zmienić coś w Pana wypowiedzi, gdyż to stało się nudne i zapewne przestało bawić. Co do minusa , jak zawsze dziękuję i podziwiam Pana, jednak zastanawia mnie zawsze jedno, jaką miarą Pan mierzy lirykę.

szacuneczek , ba jednak lubię Pana, gdyż kto może Panu dorównać, jak mnie zabraknie:):):)

bestia odnośnie jeszcze kosza, jak Pan sprytnie odczytuje puentę wiersza,, życie albo śmierć", czyli wybrał Pan śmierć, jak w Tarocie rydwan z 2 kartami jakimi? Jednak zły wybór, gdyż to łatwizna odejść na tamtą stronę , a na świecie piękne kobiety i łąki zielone, czytam w Pana myślach i odradzam samobójstwa, zły pomysł, gdyż lubię Pana wiersze czytać:):):):)

dziekuję za wizytę i komentarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


podziwam Lectera, jest fanem bestii, niezawodnie zawsze jest :)))))))
auuuuu mnie nie bywa :(

bestio, rozstania zawsze bolą, ale nie rób z siebie ofiary, pomyszkuj za inną , lepszą wierniejszą, nap ja :P
bądźże w końcu bestią, a nie Lelumem :P
ściskam W

Witaj Waleczna ja jestem ,, bestia", a TY to już inna sprawa już dawno Cię wybrałem:):):)
:) i nie jestem ofiarą , gdyż kolejny raz powtarzam, że autor , a podmiot liryczny to 2 różne osoby, jednak w tym portalu jest przyjęte, że jedna . Nie wiem skąd tak błędny pogląd, ale jestem tu za krótko, by w to wnikać powiedzmy utarło się.
Za uznanie wielkie dzięki w Tobie nie dość , że siła charakteru, to piękne wnętrze, jak mądrość. Ja to wiem przez fluidy, intuicję i podświadomość:):):):):

dziękuję za wizytę i komentarz

szacuneczek

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


podziwam Lectera, jest fanem bestii, niezawodnie zawsze jest :)))))))
auuuuu mnie nie bywa :(

bestio, rozstania zawsze bolą, ale nie rób z siebie ofiary, pomyszkuj za inną , lepszą wierniejszą, nap ja :P
bądźże w końcu bestią, a nie Lelumem :P
ściskam W

Witaj Waleczna ja jestem ,, bestia", a TY to już inna sprawa już dawno Cię wybrałem:):):)
:) i nie jestem ofiarą , gdyż kolejny raz powtarzam, że autor , a podmiot liryczny to 2 różne osoby, jednak w tym portalu jest przyjęte, że jedna . Nie wiem skąd tak błędny pogląd, ale jestem tu za krótko, by w to wnikać powiedzmy utarło się.
Za uznanie wielkie dzięki w Tobie nie dość , że siła charakteru, to piękne wnętrze, jak mądrość. Ja to wiem przez fluidy, intuicję i podświadomość:):):):):

dziękuję za wizytę i komentarz

szacuneczek

be
hihi, tak się utarło, ze ucieramy swoje bóle,
To machnij tego Pela między oczy niech się potoczy i zmieni nastawienie na swoje JA :P
ściskam :))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Witaj Waleczna ja jestem ,, bestia", a TY to już inna sprawa już dawno Cię wybrałem:):):)
:) i nie jestem ofiarą , gdyż kolejny raz powtarzam, że autor , a podmiot liryczny to 2 różne osoby, jednak w tym portalu jest przyjęte, że jedna . Nie wiem skąd tak błędny pogląd, ale jestem tu za krótko, by w to wnikać powiedzmy utarło się.
Za uznanie wielkie dzięki w Tobie nie dość , że siła charakteru, to piękne wnętrze, jak mądrość. Ja to wiem przez fluidy, intuicję i podświadomość:):):):):

dziękuję za wizytę i komentarz

szacuneczek

be
hihi, tak się utarło, ze ucieramy swoje bóle,
To machnij tego Pela między oczy niech się potoczy i zmieni nastawienie na swoje JA :P
ściskam :))))))

Waleczna ściskam Cię z całego serca, a ego podmiotu niech tam sobie dla czytelników zostanie, ,, bez wyboru" jednak kazdy człowiek ma wybór, jak każdy kieruje swoim losem, chyba, że jest idiotą i pozwala , by inni nim kierowali

dziękuję za ponowne wdepnięcie

szacuneczek

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Witaj Marianno i dziękuję za Twoje ładne metafory i wiersz zmienił barwę, ba nie wiem jak zakończyć ten wiersz, wiem iż w końcówce łamie się rytm , ale czy wszystkie wiersze sławnych pisarzy wartko płyną zapewne nie, a czy każda muzyka trzyma się jednego rytmu?

Jednak za pomoc nad tym wierszem wielkie podziękowanie, jak za komentarz i wizytę

szacuneczek

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Do Lecterka!!!
Mój słodziutki Lecterku jesteś mężczyzną Bestia Be też mężczyzna - jak rozumieć ten "Kosz"???

Serdecznie pozdrawiam - Jola.


Jolu do Mistrza piszesz, to już inna sprawa jednak za odwiedziny dziękuję , jak komentarz

szacuneczek

bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Do Lecterka!!!
Mój słodziutki Lecterku jesteś mężczyzną Bestia Be też mężczyzna - jak rozumieć ten "Kosz"???

Serdecznie pozdrawiam - Jola.


Jolu do Mistrza piszesz, to już inna sprawa jednak za odwiedziny dziękuję , jak komentarz

szacuneczek

bestia
Be z całym szacunkiem - piszę do człowieka, chyba potrafi wyjaśnić :)

Na temat wiersza milczę - czytałam w warsztacie kilka razy, nie mam zdania.

Serdecznie pozdrawiam - Jola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Michale nie mam znajomości, a Ty sugerujesz ,,łapówkarstwo, czy plecy?"Jednak rzecz nie w tym tkwi , a raczej w wiedzy, tak mi się wydaje i nie mam zamiaru iść po trupach do sławy, gdyż nic mi po tym, ja tutaj mam tylko umysł
Za minus podziękowanie za kosz nie, gdyż to plagiat

serdecznie i dziekuję za wizytę i komentarz

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Jolu do Mistrza piszesz, to już inna sprawa jednak za odwiedziny dziękuję , jak komentarz

szacuneczek

bestia
Be z całym szacunkiem - piszę do człowieka, chyba potrafi wyjaśnić :)

Na temat wiersza milczę - czytałam w warsztacie kilka razy, nie mam zdania.

Serdecznie pozdrawiam - Jola.

witaj Jolu ponownie, jak nie masz to spoko świat się nie zawali, a potomność zyska

bużka

szacuneczek

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To nie tak , a może grają w jednej lidze, szkoda że my jesteśmy uczciwi i widzisz już posądzają mnie o spisek hahahhaha , więc jako moja serdeczna przyjaciółka powinnaś mi dać plus hehhehe, ale tak nie jest i to jest własnie przyjaźń czaisz i nic tu prowokacje, tylko samo życie.

wzajemnie ze snem, niech Ci róże codziennie zakwitają

Buźka

bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...