Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje powietrze jest gęste i słodkie
smakuje wanilią spowalnia bicie serca

z ust wydostają się pachnące chmury
aromatyzowane niebo ułatwia poruszanie się
pomiędzy filtrem a nieczystym powietrzem

wiatr co przeze mnie przepływa rozkłada krew
na gruz

Opublikowano

ja wybaczam
:D
otworzyły się zawory
wena wpadła jak granat
odbezpieczony
walnęło
i okazało się
że Tomasz - tak - Ty!
śpiewa śpiewa
i nawet formi
wiersze przyswajalne
są!
to wena!
ot co!

PRZESTAŃ palić!
Chłopcze!
:D
;D

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Dzięki za komentarz / a przestanie wezmę pod rozwagę


pozdrawiam t /

Używki ...hmm?Wybór?!
A co z tymi co biorą!
Wiersz ...super odsłona!
Pozdrawiam Autora mądrego przesłania!
Ania
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Dzięki za komentarz / a przestanie wezmę pod rozwagę


pozdrawiam t /

Używki ...hmm?Wybór?!
A co z tymi co biorą!
Wiersz ...super odsłona!
Pozdrawiam Autora mądrego przesłania!
Ania

używki jak używki / tytoń aromatyzowany i fajka drewniana / :)
Ci co biorą wpakowali się w gówno / ich błąd /

dzięki za zatrzymanie / pozdrawiam t /
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Używki ...hmm?Wybór?!
A co z tymi co biorą!
Wiersz ...super odsłona!
Pozdrawiam Autora mądrego przesłania!
Ania

używki jak używki / tytoń aromatyzowany i fajka drewniana / :)
Ci co biorą wpakowali się w gówno / ich błąd /

dzięki za zatrzymanie / pozdrawiam t /
Zaczynam palić fajkę...może pomoże?!
Serdecznie!
Ania
Opublikowano

niezwykle plastycznie gawędzisz przy fajeczce...wyobrażam sobie jak pykasz (może puszczasz kółeczka?) i ...szepczesz "zadumakę" o aspektach życia wg ustalonych norm w skali 1-10...widzę Cię Tomaszu przez mgiełkę aromatycznego dymu...masz sympatyczną twarz i mądre spojrzenie, tylko... skąd ten niepokój? tego nie wiem...jak dociec? nie da się przecież pogadać po przyjacielsku ...z peelem
:))))
serdeczności od serca -
Krysia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @ireneo Też czytam ….mówię nie o czlowieku a o wierze że coś więcej jest.Siła …energia..moc przemijania i wiara że chociaż wszystko kończy się!Ma sens …chociaż żal odejść” ja nie odchodzę „-:)A tak ogólnie warto być dla siebie milszym…bez wartościowania oczywiście.Z pozdrowieniem od

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @Annna2 coś w tym jest, bo jak siekierką nie dokończy to ogniem z kanistra sługi do domu swego przygarnie. 
    • @Jacek_Suchowicz nikt się z tobą na ten temat nie kłóci. chyba że ingerencja władz w pogrom kielecki jest wytłumaczeniem polskiej ksenofobii aż do 2025 roku - wtedy aż żal ubekom nie pogratulować.
    • @Robert Witold Gorzkowski Psalm głodomora. Miłość cielesna, wierność tłuszczowa, tragedia grecka zakończona dietą. Brzuch -- kochanek, wróg, relikwia. Śmieszno, straszno, i trochę się chce kebaba.
    • Niektórzy historycy wyrazili przekonanie,(ponoć istnieją dokumenty do dziś nieujawnione) że wybuch pogromu kieleckiego został celowo zainspirowany przez Urząd Bezpieczeństwa, aby odwrócić uwagę opinii zagranicznej od sfałszowania odbywającego się bezpośrednio wcześniej referendum (które odbyło się pięć dni wcześniej, jak i sprawy Katynia na procesie norymberskim. Argumentem przemawiającym za tą hipotezą jest fakt przebywania w Kielcach na przełomie lat 1945 i 1946 Michaiła Aleksandrowicza Diomina, wysokiego rangą oficera NKWD odpowiedzialnego za akcje specjalne, oraz fakt, że tego samego dnia (4 lipca) rozpoczęło się prezentowanie na posiedzeniu Międzynarodowego Trybunału Wojskowego w Norymberdze, podczas procesu najwyższych rangą zbrodniarzy nazistowskich, dowodów w sprawie zbrodni katyńskiej, niekorzystnych dla ZSRR[. Tak więc rzeczywiście sfałszowane referendum, jak i sprawa katyńska zostały w mediach przyćmione przez informacje o pogromie. Kolejną domniemaną przyczyną inspiracji do prowokacji pogromu kieleckiego miała być również wyborcza walka polityczna z PSL przed wyborami do Sejmu Ustawodawczego w 1947 roku. O pogromach Żydów jako o zorganizowanej akcji UB mającej na celu odwracanie uwagi zachodniej opinii publicznej od manipulacji komunistów napisał w swoich wspomnieniach Stanisław Mikołajczyk[56]. Opublikował on w języku angielskim wspomnieniową książkę „The Rape Of Poland: Pattern Of Soviet Aggression” (pol. Zgwałcenie Polski. Wzór sowieckiej agresji), w której podał dziesiątki przykładów akcji UB mających służyć manipulacji oraz dezinformacji polskiej i zagranicznej opinii publicznej w tym incydenty antysemickie inspirowane, jego zdaniem, przez komunistów.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...