Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • a kiedy przyjdzie kolej na mnie i wywołają mnie z szeregu czy wyjdę sama dobrowolnie czy będą ciągnąć mnie do grobu może zacisnę w małych pięściach skarby zebrane w środku lata albo ze sterty fotografii wybiorę wspólne okruchy życia kryształki szczęścia z tego brzegu wydarte światu raz za razem zachody słońca z ciepłem szkarłatu promienie łaskoczące szyję złociste ziarnka piasku z plaży smak soli na rozgrzanej skórze /dotknięcie palców na przegubie twarz zaplątaną w moje włosy.../ odejdę cicho tak jak przyszłam przejdę na drugą stronę tęczy a może zmienię się w pył księżycowy... i będę patrzeć na... następnych    
    • @Leszczym   Wystarczyło przez dwa tygodnie milczeć, a dobrze wiem o tym: im dłuższe milczenie, tym większa ciekawość ze strony czytelników, przynajmniej ja tak mam, póki co: mam siedem polubień i różne komentarze - rozmawiam z różnymi ludźmi, to nic innego jak psychologia tłumu, zresztą: nie piszę pod publiczkę i nie spełniam gustów czytelników, czasami daję ostre odpowiedzi i nie pcham się na afisz, rozmawiać - jak najbardziej trzeba, gadulstwo to szlachecka tradycja znana jako Silva Rerum - rozmawiam na różne tematy, bo: "Polonus sum, Poloni nihil a me alienum puto!" I dziękuję za komentarz...   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński Moim zdaniem jeden z Twoich lepszych...
    • @Dagmara Gądek   Nie szanuje pani ludzi: niech najpierw pani przeczyta to - co sama pani napisała - jeden wielki chaos logiczny i w ten sposób wpływa na mnie zła energia - ze strony pani w powyższym komentarzu, a poza tym: żadnej wartości nie reprezentuje pani sobą, nie zmienię zdania: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym i posiadam świadomość narodową i nie posiadam instynktu stadnego, tak: jestem po stronie polskich żołnierzy - oni też lubią uprawiać seks, tańczyć i pić alkohol, słowem: zabawę, niech pani wpisze do internetu - młodzi ludzie atakują żołnierzy i sama pani zobaczy jaka dziś jest młodzież - jedno wielkie kurewskie bydło - dosadnie mówiąc, na miejscu żołnierzy - zabiłbym ich bez mrugnięcia oka, chce pani dalej na ten temat rozmawiać? Na przykład: zrobić analizę i dojść do źródła - kto zrobił tą prowokację?   Łukasz Jasiński 
    • Zaczarowane drzwi, są przed nami. By je otworzyć, szyfru nie trzeba. Magiczne słowo. Gdy je wypowiesz, zamek otwiera, wtedy gdy trzeba. I od tej pory, już będzie fajnie. Drzwi się otworzą.  Rozbłyśnie światło. Inne powietrze. Ogólnie zgoda. Szeroki uśmiech.  Życzliwość właśnie. Chyba nic więcej, nam już nie trzeba. Bo będąc miły, te drzwi otwierasz. Przepraszam bardzo. Proszę, dziękuję. Uśmiech na twarzy.  Pomocna rada. Jesteś przyjazny. To szczęście dajesz. Grzecznym, naprawdę być wypada. Hasło magiczne- Proszę, dziękuję. Takie litery, ten szyfr posiada. Wcześniej to każdy, tak się wydaje. Te drzwi otwierał. I znał te hasła. Dzisiaj, usłyszeć- dziękuję, proszę. Przepraszam bardzo, jest dziwnie rzadko. Magiczne słowa. Czy kiedyś zginą? Możemy śmiało robić zakłady. Jednak życzliwość. I dobre słowa. Wszystko otworzą. Posłuchaj rady.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...