Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 751
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @Marek.zak1 jeszcze nikt nie wie a na pewno się dowie że narkotyki opierają się na śmierci.
  2. @Franek K czy aspiracja musi być wulgarna? kwadrat nie wywodzi się z prostokąta bardziej to odzwierciedlenie okręgu...
  3. @Franek K nie chciałbym takiego awansu, mimo wszystko warto mieć godność.
  4. @error_erros mówicie o papierkach, papierki to uznanie , nie jakiś bezsens, coś jak skocznia narciarska to jeszcze nie życie ludzkości.
  5. @Gosława to nie tęsknota , tęsknota jest męcząca, to takie myśli , bez obsesji
  6. @Nikodem Adamski fajnie, ważna jest zdolność do autorefleksji, jest nowy poeta , Kawafis , jeśli oscylujemy już w tym dziwnym temacie, temacie gorzkich gorączek i bawienia tłumu. Dobrze że ktoś wymyślił koniec świata tego.
  7. @Somalija bezczelna uwodzicielka , jest nowy poeta ale nie pamiętam nazwiska, Kawafis , znalazłem , to chyba twój obiekt pożądania. Mali chłopcy nie lubią kłamstw.
  8. @Somalija nie nudy, coś jakby pożegnanie z problemami .
  9. tak jakoś nie umiem odnaleźć się tego lata nie że problem tak jakoś nieporadnie bronię się przed mocą słońca pod warstwą białych chmur ni deszczowych, ni czarnych dwadzieścia parę stopni , to nie matnia , to chyba nie nadmiar technologii to chyba przez tęsknotę za jesienią i błyszczącym chodnikiem na plantach, chodnikiem błyszczącym od deszczu i lamp otchłań łaknących znajomości wygasa wśród iluzji smacznych dań dużo głodnych znajomości, może nie bardzo dużo
  10. nic fajnego taki temat, wygląda na to że coś czujesz teraz, a jak było wcześniej? sam szalony żywioł?
  11. @Nikodem Adamski to jest jak sony ericson, każdy dojrzewa po swojemu
  12. czystość młodzieńcza nie musi kończyć się drastycznie , poza tym miłość nie musi być nieczysta, ten behawioryzm naukowy jest tragiczny
  13. @Somalija mam maturę , ale trudno było, bo same tematy nie na temat
  14. super ale to ćpanie, bałagan w przyrodzie
  15. @Somalija @Somalija ja piszę , nie dotykam głupoty, ćpanie trylobitów jest niezbyt eleganckie
  16. @Somalija nie , to /sranie/ cukrem
  17. @error_erros a co jak ktoś lubi kwaśne owoce?
  18. @Jo Shakti czy to problem z owczarkiem niemieckim?
  19. @Jo Shakti ten świat to stanowczo nie szampan
  20. @Somalija koszmar jak miód spadziowy
  21. @Jo Shakti ogień miłości..:-(
  22. @Jo Shakti zwłaszcza pelargonie z piwnicy
  23. maj nie jest wybujały , temperatura około 20 stopni nie trzydziestu, to ważne i niezłomne
  24. @Jo Shakti nic nie jest przesądzone i nie ma sie do czego śpieszyć ale ogień to mało poetycki temat
  25. ...teraz to wszystko jest jak nienapisany dramat nowy rozdział bo zakaz bo głupota bo żal
×
×
  • Dodaj nową pozycję...