-
Postów
7 751 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Treść opublikowana przez bazyl_prost
-
troche przemyśleń/ siedem stron
bazyl_prost odpowiedział(a) na bazyl_prost utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@Marek.zak1 jeszcze nikt nie wie a na pewno się dowie że narkotyki opierają się na śmierci. -
@Franek K czy aspiracja musi być wulgarna? kwadrat nie wywodzi się z prostokąta bardziej to odzwierciedlenie okręgu...
-
@Franek K nie chciałbym takiego awansu, mimo wszystko warto mieć godność.
-
Chciałem pomóc
bazyl_prost odpowiedział(a) na Nikodem Adamski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@error_erros mówicie o papierkach, papierki to uznanie , nie jakiś bezsens, coś jak skocznia narciarska to jeszcze nie życie ludzkości. -
@Gosława to nie tęsknota , tęsknota jest męcząca, to takie myśli , bez obsesji
-
Jestem cholernie wartościowy
bazyl_prost odpowiedział(a) na Nikodem Adamski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Nikodem Adamski fajnie, ważna jest zdolność do autorefleksji, jest nowy poeta , Kawafis , jeśli oscylujemy już w tym dziwnym temacie, temacie gorzkich gorączek i bawienia tłumu. Dobrze że ktoś wymyślił koniec świata tego. -
@Somalija bezczelna uwodzicielka , jest nowy poeta ale nie pamiętam nazwiska, Kawafis , znalazłem , to chyba twój obiekt pożądania. Mali chłopcy nie lubią kłamstw.
-
@Somalija nie nudy, coś jakby pożegnanie z problemami .
-
tak jakoś nie umiem odnaleźć się tego lata nie że problem tak jakoś nieporadnie bronię się przed mocą słońca pod warstwą białych chmur ni deszczowych, ni czarnych dwadzieścia parę stopni , to nie matnia , to chyba nie nadmiar technologii to chyba przez tęsknotę za jesienią i błyszczącym chodnikiem na plantach, chodnikiem błyszczącym od deszczu i lamp otchłań łaknących znajomości wygasa wśród iluzji smacznych dań dużo głodnych znajomości, może nie bardzo dużo
-
nazizm plami, a jednak...
bazyl_prost odpowiedział(a) na Igor Osterberg aliceD utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
nic fajnego taki temat, wygląda na to że coś czujesz teraz, a jak było wcześniej? sam szalony żywioł? -
Uwięziona księżniczka
bazyl_prost odpowiedział(a) na Nikodem Adamski utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@Nikodem Adamski to jest jak sony ericson, każdy dojrzewa po swojemu -
Cnoty
bazyl_prost odpowiedział(a) na Klaudia Gasztold utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
czystość młodzieńcza nie musi kończyć się drastycznie , poza tym miłość nie musi być nieczysta, ten behawioryzm naukowy jest tragiczny -
@Somalija mam maturę , ale trudno było, bo same tematy nie na temat
- 18 odpowiedzi
-
- wymieranie
- pandemia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
super ale to ćpanie, bałagan w przyrodzie
- 18 odpowiedzi
-
- wymieranie
- pandemia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Somalija @Somalija ja piszę , nie dotykam głupoty, ćpanie trylobitów jest niezbyt eleganckie
- 18 odpowiedzi
-
1
-
- wymieranie
- pandemia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Somalija nie , to /sranie/ cukrem
- 18 odpowiedzi
-
- wymieranie
- pandemia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@error_erros a co jak ktoś lubi kwaśne owoce?
-
Starsza pani
bazyl_prost odpowiedział(a) na Jo Shakti utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Jo Shakti czy to problem z owczarkiem niemieckim? -
Ten świat to za mało
bazyl_prost odpowiedział(a) na Jo Shakti utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Jo Shakti ten świat to stanowczo nie szampan -
@Somalija koszmar jak miód spadziowy
- 18 odpowiedzi
-
1
-
- wymieranie
- pandemia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pamiętam morze...
bazyl_prost odpowiedział(a) na Jo Shakti utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Jo Shakti ogień miłości..:-( -
@Jo Shakti zwłaszcza pelargonie z piwnicy
-
maj nie jest wybujały , temperatura około 20 stopni nie trzydziestu, to ważne i niezłomne
-
Pamiętam morze...
bazyl_prost odpowiedział(a) na Jo Shakti utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Jo Shakti nic nie jest przesądzone i nie ma sie do czego śpieszyć ale ogień to mało poetycki temat -
...teraz to wszystko jest jak nienapisany dramat nowy rozdział bo zakaz bo głupota bo żal