Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 751
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. zawiły mój los postanowiłem coś zmienić nowy psychotrop pomaga uratować życie to lepiej
  2. wiele się dzieje na świecie nie tylko dzięki kobiecie to pięknie umieć z nią być i wieść spokojnie jej nić życie nie lubi walki i o tym są wszystkie bajki
  3. coś było dawno, lepiej nie wspominać trzeba być wcześniej, tworzymy teraz
  4. @Konrad Koper energii duchowej lepiej nie mylić ze zwykłą cieplną i elektryczną bo duch może się zepsuć gdy energia jest zbyt mocna
  5. zbyt pewni siebie nacjonaliści tu burak, tu czosnek się przyśni i robi się zbyt mglisty świat oby nie dalej niż taki chwat
  6. szarość może się nie zjawić pogoda jest w nas od spodu i spokojnie świat się naprawia jak piękno które nas otacza
  7. ciche rzeki życia powoli znane woda czysta woda przejrzysta płyną powoli jak kryształ
  8. bazyl_prost

    jesienne niebo

    jesienne niebo chmury powoli tworzy nie tak szaro
  9. myślę więc jestem czasami myślę mniej ważne jest to co się czuje ważne jest to co było i jest światy , poglądy, rezultaty systemy i obyczaje dla dobra ogółu sposób myślenia wynika z życia czy z teorii? jedno i drugie może mieć sens czarna tablica czy biała , a może zielona...
  10. @Viburnum fajne informacje , ale trochę tragiczna kanwa, ciało , duch , demony, udałbym się w kierunku tajemnicy przetrwania, i nie wikłałbym się w dziwne tańce, raczej kontredans
  11. @Rafael Marius obiektywnie skomplikowane ... tu jest miejsce na dusze człowieka
  12. zawiłości i gra w cudze karty do czego co prowadzi czyje to obliczenia i spekulacje... czasami lawiracje i intrygi trudno czarować gdy trzeba realnie działać to trochę zawiłe ale bardzo proste jak życie które jest bardzo łatwe gdy się go nie komplikuje
  13. mocne słowa
  14. końcówka banalna ale początek utworu całkiem mądry
  15. @Wiesław J.K. fajne ale zbyt dużo tu ognia , życie to woda
  16. fajnie że jest takie coś ale nie zawsze jest czas na wspomnienia
  17. ulubiony kamień ... jakiś betonowy, albo szklany, albo kryształ najlepsze to są liście i kot ...ale to nie kamienie wycie na krawędzi wulkanu jeszcze nie jeszcze nie było trzęsień ziemii
  18. niebieskie owoce leżą na szklanym tależu spokojnie
  19. @Konrad Koper trudno powiedzieć o kosztach nierównośći
  20. @Janusz Józef Adamczyk betonowe elementy układu słonecznego wydają się ładniejsze
  21. prąd stały jest lepszy elektryczność też musi być sztuką niebezpieczeństwa iskra trafia w osierdzie i uziemia się w mięśniach rozruszniki robią kuku
  22. żniwa się przesunęły zawsze były wcześniej coś się stało z chmurami trzeba je wymodelować i wysłać na południe już się przejaśnia
  23. @sowa to fajnie liczy się odpowiednia prawda @sowa @sowa to fajnie liczy się odpowiednia prawda, kwiecistość odrzuciłem, wolę wytrawne warzywa i sam betonik
  24. @Sylwester_Lasota zwłaszcza gdy szkło zamieniamy na plastik albo metal
  25. to takie dziwne gdy ktoś kości myli ze szczątkiem zmienia się wszystko gwiazdy czy planetki i informatyka elektryczna... i w dodatku tak nagle idę spać do żabek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...