Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @marekg Poetycki wieczór , ale nie wiadomo co widzisz czarno na białym. To zagadka?
  2. bazyl_prost

    haiku

    kot snuje się po domu skwierczy swoim głosem co ona chce?
  3. @violetta nikt we mnie zgromadzonych się już nie bawi w żołnierzyka
  4. @violetta tak miało być z tym wierszem, ołowiany do znudzenia
  5. nie rezonuje , nie wiesz lepiej, dla mnie to jak posąg którego nie ma
  6. wiersz milczący jak bryła ołowiu, nic nie rezonuje
  7. @Berenika97 według mnie to to zaczyna się miłością ale wkracza tu gorąca struna lęku i to wszystko psuje, to co wydaje się takie mocne jest trochę niebezpieczne. Początek dobry ale zjawia się stres którego nie da się obrócić w pozytywną myśl. Nie da się oprzeć miłości na traumatycznym biegunie ADHD. Taki stres że kości pękają.
  8. staw iskier to chyba Rad
  9. chciałoby się napisać coś lekkiego zwiewnego ale jak upleść wianek z rozkoszy złudnej tak głuchej jak rozpacz... na nic te brwi na nic ten róż zostanę przy bryłkach ołowiu z 2003 w swoim własnym tonie matowej patyny
  10. @Leszczym to dziwny temat
  11. @Leszczym najpierw o swoją
  12. to ładne,ale czasami lepiej nie tworzyć dżina
  13. @Leszczym to fajnie i nie fajnie bo już zaczynam się martwić o tarczyce
  14. oj Wioletko to nie ładnie zaraz nas tu Pan dopadnie może rozkosz z tego masz tylko... co nam tutaj dasz...
  15. jak archeolog odkopuję swoje wspomnienia to nie łatwe ale nie trudne grunt to nie popaść w chaos i mieć z kim co dwie głowy to nie jedna myśli wiszą na neuronach jak firanki nic nie ginie ważna jest delikatność nic na siłę
  16. niefantastyczne, miłość nieudana, Kasia Nosowska bierze szczotkę plastikową do mycia butelek...
  17. @kasia652 trudy życia i śmierci, ja bym poszedł popływać jakbym mógł
  18. bazyl_prost

    haiku

    kryształowy spokój ogarnął kosmos trochę spokoju
  19. @Alicja_Wysocka napisałem tylko że głupio się bujać na zamarznięciu
  20. @Tectosmith nie tylko chciałem nawiązać do wiersza trochę odpowiednich kolorów
  21. @Tectosmith była piosenka "pamięć" i "liryka"
  22. była taka piosenka Grzegorza Turnau'a , z tekstem " tu gdzie mnie nie ma nic w ogóle nie ma i o litość błaga każde drzewo, kamień, książka, rym."
  23. to trochę dziwne tak bujać się na czyimś honorze
  24. bazyl_prost

    haiku

    piękny błękit niebo zaprasza w światło wczorajszy wieczór
  25. dzięki za czytanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...