Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. ...to pewnie przez dziewczynę z terminalem
  2. bazyl_prost

    haiku

    @violetta kawa musi być dobra, nie zbyt mocna
  3. bazyl_prost

    haiku

    pierwsza kwadra na nieboskłonie spokój łykam mocną kawę
  4. @Leszczym masz roztargnioną duszę?
  5. @hollow man ja ześliznąłem się ze schodów i walnąłem w nerkę, też nie polecam
  6. @hollow man już jesteś w lipcu?
  7. bazyl_prost

    1

    @nostalgia ja byłbym bardziej za nowym blaskiem , po co tak ciemno? lepszy blask księżyca i tachiony
  8. Dlaczego jest tak a nie inaczej . Dlaczego lepiej nie . Żeby uniknąć chaosu społecznego , który się ciągle rwie.
  9. @violetta to już twój autyzm, jakie zło?
  10. @violetta korniki ci go zjedzą
  11. lubię ciało i cielesność ale to jak taniec na linie nie da się wszystkim dogodzić granica jest cienka niesmak boli żałością lubię też niebo takie mniej szare z kolorem malarskim nie do przesady zieleń spod śniegu też da się lubić choć chłodna
  12. @hollow man tu rym się nie wytworzył
  13. @infelia to jakieś trucie metalurgią?
  14. chcesz znowu przewrócić krzesło?
  15. bazyl_prost

    Nerda dren

    to po portugalsku?
  16. jest taki szczyt już zapomniany niemy król na nim tkwił gdzie huczał wiatr nieprzejednany gdzie zawsze brakowało sił teraz już spokój z dawna nadszedł nie ma kto toczyć bojów z kim i tylko osty pamiętają że niewspomniany czas już odszedł
  17. brzytwa Ockhama , tak za tak , nie za nie, też nie umiem nie przeżywać tylko mam mozół jak pralka, uczę się higieny psychicznej.
  18. @huzarc fajnie nie mieć w co nie wierzyć, jeśli nie zachacza ta niewiara o destrukcję
  19. bazyl_prost

    haiku

    niebo gubi szarość nowy delikatny błękit nowe stawanie się
  20. @Lenore Grey fajne , tylko jest pochmurno i podniebne sale chyba wzięły wolne
  21. @Annie nie wiem co wykoncypowałaś ale patyna jest niezła
  22. @violetta daje fajne pole, trochę koi nerwy, jak koc, jeśli już bawimy się w radiestetów:-) @hollow man dopisałem patynę , nie rezonuje
  23. bazyl_prost

    haiku

    ma pełną miskę jedzenia w dwóch opcjach, suchej i mokrej, to pewnie chce mleko, ale już jej wytłumaczyłem że mleka nie ma, i odnotowała jego brak, więc ją przytulam i to też pomaga.
  24. @violetta ołów to ciężar doskonały i jest niejadalny
  25. co kto lubi tajemnica bo przecież gust się zgubi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...