Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 022
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Dzisiaj kolejna rocznica i przeczytałem z przyjemnością raz jeszcze. Pozdrawiam
  2. @Wędrowiec.1984 Złoty, a skromny:)
  3. Przywilej starości:)
  4. @beta_b Super. Nie wiedziałem, bo ostatni raz byłem gdzieś w grudniu. Ciekawe skąd płynie, pewnie ze stawów pod Miłosną. Dzięki za info i pozdrawiam
  5. Każdy ci na Orgu powie, mistrz sonetów to Wędrowiec. Piękne w formie, mądre w treści, magię sprawnie w nich umieści.
  6. Fajne, wielu miało takie ogrody, mój był w Łodzi. Wydawał się olbrzymi, było 50X 50 m. Już go nie ma, a z tymi dziewczynami też tak było:)
  7. Fajny tekst, a tak to działa naprawdę:). Pozdrawiam
  8. Teściowa miała, ale żona i córki by takiego nie dotknęły nawet. Pozdrawiam
  9. Lubię twoje teksty, ale to, futro ze zwierząt:((. Pozdrawiam
  10. Nie. Pozdrawiam
  11. Wszyscy mają za uszami, to prawda.
  12. Marek.zak1

    Ksiąrzki

    Lubię takie przewrotne, z humorem, dystansem i na poważne tematy.
  13. Trzymasz poziom, świetny pomysł i wykonanie. To wszystko w temacie:).
  14. I innych wzorem stęsknisz się wieczorem a teraz wiosenne wyzwania morderczego działkowania.
  15. @Gosława Widzisz, jak ważne jest wychowanie:). M
  16. @Gosława Teraz rozumiem. Mój znajomy lekarz 40 lat powiedział, że nie lubi bokserów, bo jak miał 5 , bokser zabrał mu czapkę i z nią uciekł. To zostaje:).
  17. Wiersz, jak Twoje, ciekawy, ale osobiście uważam, że to, co sobie ktoś myśli i mówi, ma małe znaczenie, bo z tego się nie rozlicza, a ważne to, co zrobił. M
  18. @Gosława Nieraz w lesie, gdy jestem z Sową, do kobiet, mówiącym, że się boją psów, mówię - niech się pani boi ludzi, bo tu w okolicy niejedną taką napadnięto, obrabowano i nie tylko, a żaden pies z właścicielem, nikomu krzywdy nie zrobił. M
  19. Muszę to przedyskutować z moją Sową, bo nie mam zdania.
  20. @iwonaroma Jest dystans i to lubię:)
  21. Nie rozumiem, tu o przyczynach do zdrad prowadzących. Winnym moralnie jest zdradzający, ale kobiety i mężczyźni zdradzają z innych przyczyn. Oczywiście przeważnie. Wynika to także z też ewolucji Darwina, wg których mężczyzna chce zapłodnić maksymalna liczbę kobiet, a kobieta chce najlepszych genów samca. Opisane w detalach w książce "Walka plemników".
  22. Na mnie również, poza tym mam za sobą szkolenia i zawodowe praktyki negocjacyjne.:) Dlaczego żałosna? To nie to. M
  23. Czytałem, ale jak coś jest słabe, naturalnych odruchem jest chęć zmiany. Można mieć jeszcze gorzej, ale można i lepiej:).
  24. Tu się również zgadzam w 100%:). Jeszcze mógł ja zawieść jako taki i w ramach poszukiwań nowego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...