-
Postów
12 022 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
28
Treść opublikowana przez Marek.zak1
-
@Dag To są nasze uroki plus hormony, a nigdy nie wiesz, o czym myśli, jak patrzy w oczy:). Pozdrawiam.
-
@Marcin Krzysica A jak nie zerkasz, dajesz znać jej, żeś jest impotent, albo też gej.
-
@Gosława Masz wyhaczonego, to tylko teraz for fun:).
-
Jak może kobieta wyhaczyć faceta? Sprawdzona przynęta, bluzeczka rozpięta, króciutka spódniczka najlepsza zaliczka i widok uroczy dla spragnionych oczu
-
dylemat młodego katola
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Andrzej_Wojnowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Andrzej_Wojnowski Dobry uczynek, a te pięcioro dzieci powinno Ci dziękować przy każdej okazji. M -
dylemat młodego katola
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Andrzej_Wojnowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wydaje mi się Andrzeju, że obecnie niewielu ma ten dylemat, w końcu sam Zbawiciel mówił: "kochajcie się", a wszystko potem to jedynie nieudolna interpretacja tych, którzy sądzą, że wiedzą od Niego lepiej. .Pozdrawiam. -
@error_erros Tak, a lubię Twoje przewrotne teksty. M
-
W filmie Allena "Spacer w deszczu w Nowym Jorku" - It's not about sex. - Everything is about sex. Pozdrawiam
-
@iwonaroma Takie proporcje 99% stuk puk i 1% porywów. 99% rozpadów i rozwodów wynika, że tego ludzie nie wiedzą i są rozczarowani tymi proporcjami. Chcieli by, by było na odwrót.
-
Bardzo trafne:). Pozdrawiam
-
(radość jest we wspólnym pędzie)
Marek.zak1 odpowiedział(a) na beta_b utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ciepło w sercu, jestem obok, wspólny pęd. Na tym to polega i fajnie opisałaś:). Pozdrawiam -
Tylko ten czarnowidz nie jest w opozycji do jasnowidza, przynajmniej w potocznym rozumieniu tych słów. Pozdrawiam
-
MUZA...
Marek.zak1 odpowiedział(a) na [email protected] utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@[email protected] Tak, ten złoty środek plus piękny język, który jest ponadczasowy. Pozdrawiam -
Autor mówi jedno, a czytelnik jak czyta, że po kontakcie luźnych cząstek z udem i biodrem rośnie ciśnienie, to kojarzy to jednoznacznie:). To prymat natury nad kulturą. Pozdrawiam serdecznie.
-
Tak, podoba mi się, bo odwieczne prawdy są proste, a i prosta forma ich przekazu jest dla mnie na plus. M
-
Bardzo mi się podoba, ale to "chociażby". Tłumaczenie czytałem, ale to słowo jednak definitywnie znaczy, że adresat jest na końcu listy, z którymi peelka by chciała. Pozdrawiam,
-
Lubię takie teksty z którymi się zgadzam i które rozumiem przy pierwszym czytaniu. Źle, źle, przychodzi Ona i już płoniesz i jest fajnie. Wniosek:)?..Pozdrawiam
-
MUZA...
Marek.zak1 odpowiedział(a) na [email protected] utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Pięknie Ci to wyszło. Jakoś ponadczasowo, uniwersalnie. Pozdrawiam -
Biopsja
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Maria Rochowicz utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Też mi się podoba, ale jak zodiakalna ryba wody ani fal się nie boję:). Pozdrawiam- 10 odpowiedzi
-
Bardzo wszystkim dziękuję za obecność, serduszka i miłe słowa. Serdecznie pozdrawiam. Marek.
-
Tak i ja się z tym ograniczam właśnie dlatego, żeby innym nie sprawiać przykrości. Poza tym u nas jest, że poważny to smutny, a niepoważny - uśmiechnięty. Trafne spostrzeżenia. M
-
Wspaniały handlarz
Marek.zak1 odpowiedział(a) na corival utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dobry sprzedawca, jak w piłce dobry napastnik. Bez takiego każda firma przegrywa. -
Tak, wielu się pudruje przed wyjściem z domu, albo zakłada maski. Tak jest łatwiej nie dać poznać własnych uczuć, myśli i pragnień, a puder do cery płaczliwej pochłania łzy. Tacy Japończycy są tego, czyli niezdradzania tego co myślą, uczeni od dzieciństwa, więc się nie pudrują. M
-
osiedlowe chłopaki
Marek.zak1 odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@error_erros Jak to, za komuny Polak potrafił, a i kapitalizm zbudowaliśmy bez kapitału tak sami z siebie. To, czyli pseudopowagę, mamy jeszcze z Kongresówki, gdzie urzędnik na równi z Bogiem i NIGDY się nie uśmiechał. Pozdrawiam. -
Dzięki, to też po trosze i Twój wpływ. W takiej sytuacji człowiek zwraca się o pomoc do Boga, bo, jak mówią, w okopach nie ma ateistów. Pozdrawiam.