Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 022
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. No więc życie to sztuka wyboru. Ja wybrałem raz implant, bo zęba już nie było. Wziął i pękł. Mam więc porównanie między obiema technikami. Wszystko w znieczuleniu, bez problemów.
  2. @error_erros Dobre, bo o zębie i nie tylko. Niedawno miałem skomplikowane leczenie kanałowe, a wolę to, niż wyrwanie i implant. Sztuka wyboru:). M
  3. @iwonaroma Teraz to stukotanie na laptopach:). M
  4. Marek.zak1

    Zapracowanym:)

    3 w 1 - ro zwiększa możliwość interpretacji - dla dzieci, dorosłych, adeptów wokalistyki:). Pozdrawiam
  5. Tak to tylko moje rozkminy ogólnej natury, bo wiersz jest udany i ciekawy. Obejrzałem parę filmów o wokalistach i -stkach i facetom chyba łatwiej wyjść z tego. John Cash (Taniec po linie) i Elton (Rocketman) - polecam. M
  6. Wiersz mnie zaintrygował, a lubię Twoje klimaty. Nie znałem, ale wygooglowałem. Powiem szczerze, jest cała lista świetnych artystek, jak Whitney, czy Amy, które podobnie, na własne życzenie skończyły. Szkoda mi ich, ale znacznie bardziej ginących w wypadkach czy umierających na nowotwory i nie tylko tysięcy dzieci. Pozdrawiam
  7. Marek.zak1

    Orator

    Przesłanie trafne. Pozdrawiam
  8. Marek.zak1

    Zapracowanym:)

    Taki to ten przewrotny czasownik, który ma 3 różne znaczenia:) 1.1) wzbudzać lub wydawać przeciągłe dźwięki zwykle śpiewem lub wyjąc (1.2) robić rzeczy, które nie są oczekiwane, nie działać sprawnie, nie spełniać się (1.3) prowadzić gdzieś do celu np. drogą, postępowaniem, pomagając
  9. Poruszające, najbardziej z tym zegarem. Pozdrawiam
  10. Marek.zak1

    Zapracowanym:)

    - Mistrzu, w nocy zawodzę, czy jest na to rada? - Spróbuj z rana, wieczorem człowiek z sił opada.
  11. Dziękuję. Tyle przeszedłem szkoleń:). M
  12. Wracając do wiersza, jeśli ona chce kogoś wyhaczyć i ten ktoś nie reaguje na jej wdzięki, czyli ich nie podziwia, może to być dla niej mocno bolesne i stresujące. To z osobistych obserwacji i doświadczeń, masz prawo mieć inne. Jak kogoś nie lubi takie wpatrywanie się może ją rzeczywiście denerwować.
  13. @error_erros Chyba się nie zrozumieliśmy. Zo niesprzątnięcie kupy po psie w Berlinie kara wynosi 1000 Euro. M
  14. Dobre, a za zostawienie tego testamentu w Berlinie to coś około 1000 Euro.
  15. To jest tak, że jak patrzy ten, kim jest zainteresowana to jest dobrze, a jak ten, kto jej się nie podoba, to niedobrze. Atrakcje są dla wybranych. Taki świat.
  16. Według mnie, pożądanie nie ma nic wspólnego z szacunkiem, poza tym, co już opisał Starowicz, jest od nas niezależne. Umysł nie może nakazać pożądania, nie może także go zniszczyć. Związek może być zawiązany z różnych powodów, lecz gdy nie ma pożądania, jest martwy od początku. Pozdrawiam
  17. Też tak może być, może być też nieśmiały, strachliwy, zmęczony, ciężko chory, śpiący, prosto po seksie, więc mniej zainteresowany, bardzo zestresowany, tak więc racja, tych przypadków więcej.
  18. Im bardziej wrażliwy, tym bardziej chce, a czy i jak daleko posuwa się, to już inna kwestia, bo to od niej jednak zależy, jak daleko da się posunąć. Pozdrawiam.
  19. Jestem z Gosławą, przestań płakać i do przodu, bo samotni faceci dookoła:). Wiosna. Pozdrawiam
  20. Jeszcze dobrze nie zrozumiałem, ale jest klimat:). Jak możesz wrzucaj większą czcionką:). Pozdrawiam
  21. Nie lubię cierpieć i o złych rzeczach staram się szybko zapomnieć. Temat podsumował mistrz Adam w "Precz z moich oczu". Pozdrawiam
  22. To kwestia hormonów, jeden ma wysoki poziom i jest wrażliwy / podatny na uroki ciała, inny niższy i jest mniej. Stety / niestety nad pożądaniem nie mamy kontroli. Dzięki za uwagi. Pozdrawiam
  23. @Tomasz Kucina Pasja i kasa + talent, bo gdy jednego zabraknie już nie może się udać. Co do techniki to teraz 15 letnie dziewczyny grają mocniej niż kiedyś Fibak. Każde uderzenie na siłę, a głębokość reguluje się rotacją. Zresztą w TV to słychać - bum, bum i jeszcze jęki i krzyki, żeby było mocniej. . Zaraz gra Iga:).
  24. Dotyczy niejednego, ze mną włącznie, ale jest wtedy szansa, że się więcej nauczę od czytających:). M
  25. @Tomasz Kucina Nie, bo poszedłem na studia, i chyba wiesz dlaczego:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...