Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) nie na darmo mistrz zwie się mistrzem :)
  2. O, to nowatorskie podejście, bo kiedyś kobietę się kamieniowało, a mężczyznę z kuśką zostawiało... ;)
  3. Ojej :) ale kompulsja ;)
  4. Właśnie. Jeśli możliwa jest czysta miłość to cała reszta jest zbędna :)
  5. ;) dzięki :) W sumie...fakt :) Dzięki Bardzo się cieszę :))) Dziękuję
  6. przemierzam zdania... zaglądam do liter owale... tunele... wsparta o linie proste otulam łagodnymi bawię się znakami szczególnymi i jestem coraz wyżej kropki.
  7. No :) poprawiona interpunkcja, tyle dobrego ;)
  8. Marudzę :) Również pozdrowienia
  9. Oczywiście :) uczestnictwo jak najbardziej wskazane. Chodziło mi o samo słowo 'uczestnictwo'. W sumie brzydkie ? dla wiersza Może po prostu 'módl się za i bądź ' ? Ale już nie naciskam ?
  10. wyraz przecinek spacja wyraz wyraz przecinek spacja wyraz wyraz przecinek spacja wyraz itd. :) No chyba, że jesteś uparciuchem :) i celowo robisz te byki :) najpierw rozjechane potem ścieśnione ....
  11. W sumie nie było źle tylko mnie się tak głupio skojarzyło ;) ale teraz chyba lepiej.
  12. Dobry. Pełny. Też początkowo jak Janek myślałam, czy nie lepiej 'jej dotknąć'. Ale chyba nie. Powyżej jest 'jest' i byłoby 'je je'... A forma 'dotknąć ją' też chyba jest poprawna? I jakoś mocniej brzmi. Pozdrowienia
  13. :) I jest konfesjonał :) Ale urwałabym myśl na 'za', bez 'i uczestnicz'
  14. Dzięki :) Co do ewolucji w poezji to ja jednak szczyptę liryzmu bardzo lubię (chociaż oczywiście bez przesady ;)) ale osobiście nie potrafię być za bardzo liryczną ... ??? Powinien też być jakiś nowatorski choćby cień inaczej to jest już mielenie mielonego ;) Prostota jest ok ale trzeba uważać, by wiersz nie stał się prozą (to znaczy ja muszę uważać, bo Tobie to nie grozi :)) Również zdrówka
  15. Trochę mniej podoba mi się końcówka, może bym zrezygnowała z trzech ostatnich wersów (albo coś zmieniła, ale nie wiem co ;)). Pomysł jednak na wiersz bardzo ciekawy a całość brzmi trochę jak piosenka :) Zwróć uwagę na przecinki, rozjechane... Pozdrowienia
  16. Zakończenie trochę indiańsko mi wybrzmiało :), sorry, to chyba przez tytuł wiersza powyżej w kolejce :) Fajna forma, oszczędna, i ten zabieg z o tworzeniem.
  17. Ciekawie :) Ale...profesjonałem? Tak miało być? Trochę zalatuje konfesjonałem, ale może to i dobrze... ;)
  18. @Allicja @Lily Hamon :) dzięki Dzięki :) @siedem życzeń chciałam dołączyć w odpowiedzi piosenkę GrubSona "Na szczycie" ale moje umiejętności smartfonowe na to nie pozwalają ;) Zdrówka
  19. ;) miłego
  20. Fajne zakończenie- z tą filiżanką :)
  21. Wątpię :) czy to od Ciebie będzie zależało
  22. iwonaroma

    Niefart

    Ha ha :) A to niemiła niespodzianka...
  23. Lirycznie delikatnie
  24. Pisz palcem po wodzie :)
  25. 'niecierpienie' - razem pisane? Poza tym emocjonalnie poruszający wiersz. Pozdrowienia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...