Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Fajne :). Piszesz, piszesz.
  2. Prawdziwie. Wrzuć sobie Silverko znak diakrytyczny do 'będziemy'. Pozdrowienia
  3. Czyli tym sposobem... każdy jest lubiany :) Dzięki i pozdrawiam również Ha ha :))) A co lubił Mickiewicz? @Silver :) dzięki
  4. Czyli jednak... chcesz ;)
  5. Mało że o niczym to jeszcze kompletnie ;) To co ciebie do mnie jeszcze przyciąga? :)
  6. @Tomasz Kucina Tomku :) nie czyń sobie tarapatów :) Duszka już tam była i serduszko zostawiła :) musialbyś dopowiedzieć, ze chodzi Ci o komentarze :)
  7. No to faktycznie... Również pozdrawiam :) tak podejrzewałam, że chodzi o taką Duszkę ale chciałam rozjaśnić sytuację :) Nikt Cię Tomku nie będzie opierdzielał, duszka to bardzo subtelna i kulturalna osoba. Bądź więc spokojny, tarapatów nie będzie :)
  8. iwonaroma

    Cyklista

    Memy i filmiki na ten temat krążą w sieci, ale i tak fajnie opisane :)
  9. :) Co do samej osoby Mickiewicza to się nie wypowiadam, bo nie znałam osobiście ;) Dzięki za serce No tak, czasem przetworzone lepsze od oryginału :) A czemu nazywasz mnie Duszką? To może być mylące w związku z naszą portalową duszką ... :)
  10. 'wcapierzył' - chyba rz?
  11. Ha ha :) W dodatku wcale nie znając japońskiego ;) Kocham paradoksy :) O, i w tym względzie jestem naprawdę egzaltowana :) Rozumiem. Każdy z nas ma swoje gusty i preferencje. Pamiętam, jak się kiedyś obruszyłam, gdy koleżanka skrytykowala Szymborską, że to takie proste, jak dla dzieci. A dla mnie Szymborska jest z wyżyn poetyckich. No i co poradzić, jej sie nie podoba i już :) Ja Balladynę i Złotą Czaszkę czytałam mając 8 lat nie mając pojęcia kogo czytam :) Byłam na wakacjach u babci, nudzilam się, bo była brzydka pogoda i ściągnęłam z półki książkę :) Po lekturze polecialam do babci krzycząc: "babciu, jakie ty masz świetne bajki!" he he... Każdy z nas jest trochę podobny do drugiego - co umożliwia nam porozumiewanie się, ale jednocześnie są między nami różnice co pozwala, byśmy nie byli monolitem :) bo to byłoby straszne, żadnego rozwoju tylko samopowielanie. Również pozdrowienia
  12. Mówisz? :) Pozdrawia egzaltowana ivonka ;) @Radosław :) pozdrawiam
  13. :) tak, też kult ale.. taki bardziej srebrny :) Nic na to nie poradzę, Mickiewicza doceniam ale Słowackiego po prostu lubię :) (nie chcę używać słowa 'kocham bo nie jestem już egzaltowaną panienką :)) Również zdrówka Eeeee, taka malutka 'słowotwórka' ;) Dzięki Dzięki Waldemarze, pięknego dnia. No był, był :) Oczywiście bywają wiersze mniej i bardziej udane u danego twórcy ale bywa, że dany twórca bardziej nas przyciąga niż inny. Przynajmniej u mnie tak jest :) W tym zestawieniu! @duszka duszko :) dzięki
  14. eh.... :)
  15. tylko Słowacki moje serce porusza głębią, szczerością delikatnym smutkiem nienachalnym uśmiechem srebrną nicią srebrnym słowem srebrną różą mickiewiczowskie złoto ciąży mi (patrz! czytaj! podziwiaj! znaj się!) nie znam się, nudzę się ziewam i rozmywam to złoto parzy a to srebro koi moją duszę
  16. 'Po justynkowemu' napisane :) krótko i żarliwie... :)
  17. :) dzięki i zdrówka również
  18. No właśnie :) uwielbiam skoki narciarskie ale rajcują mnie tylko te na śniegu :). Sztuczna trawa to śmiech na sali ... tzn. na stoku ;) Dzięki za docenienie miniaturki :)
  19. :) dzięki
  20. Nie taka znowu gapa :) jak wierszyk uroczy ... :) niezła - razem, ze mnie - osobno. Sorry, że poprawiam ;)
  21. 'w mieście najlepsze bywa tylko ciało' 'a wszędzie ruch i przesyt jednorazowych rekwizytów' :) znaki czasu Przeczytałam wiersz z zainteresowaniem. Pozdrowienia
  22. Świetny.
  23. :) wiesz, bywa serce letnie i to wyczujesz. Coś mówisz a ten ktoś słucha Cię powierzchownie, trochę słucha ale zajęty jest też czymś innym. Bywa serce ciepłe, ktoś słucha Cię uważnie ale nie potrafi pomóc, jest na to za słaby. Serce gorące...kocha mocno i jest bardzo silne. Po kontakcie z nim czujesz ulgę, to co zle spływa z Ciebie i jesteś już lekki. :) tak to widzę, tak to czuję :) Dzięki
  24. :) zeszmacił oczywiście mocne i adekwatne ale ta sztuczna trawa wyrazista ... Dzięki @Gathas @Konrad Koper dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...