Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. No tak :) też są takie drzwi z łagodniejszym napisem :) Ale czasem trzeba huknąć na towarzystwo, żeby się uspokoiło.... Również pozdrawiam
  2. Czyli...związane jak beton... (Albo związani na beton ;))
  3. Ciekawie w tej bibliotece :) A czemu nie 'myśli związały się w aktach' ?
  4. Brak słów- tak ładnie :)
  5. Bardzo ładnie. Znak diakrytyczny w "udręce".
  6. :) mogą być TE drzwi... ale, jak kto woli, inne z związane np.z zakończeniem jakiegoś etapu. Ale ais... kto Ci takich głupot nagadał z tą nicością :) POTENCJALNOŚĆ to jest :) A ta cisza nie jest głucha tylko słuchająca :) I na pewno nie boli. Pa :)
  7. Kombinujesz. Nie chcesz poprawić, bo jesteś uparty jak... licho ;)
  8. Dziękuję :) Wiadomo, nie ma pośpiechu ;), trzeba przeżyć to i owo, a jesienią... tak kolorowo... :) Aniu, przy Twojej wersji jest ładniej i delikatniej (i ciszej :)) ale chodziło mi też o skojarzenie z realnymi drzwiami, nad którymi takie napisy są np.przed wejściem na scenę, albo do studia nagrań. Może być też sala operacyjna ;) Również pozdrawiam.
  9. A może zmącony? ;) lich_o, nie czekaj na cudze działanie, bo się nie doczekasz. Działaj Ty! :)
  10. Racja. Zmienię :) Również zdrówka i uśmiech :)
  11. trzeba wyjść jedni płaczą drudzy krzyczą ja bym chciała przejść przez drzwi nad którymi widnieje uwaga! cisza
  12. ? No tak... Dzięki :)
  13. Wskazówka warta zastosowania :) ?
  14. Sugestia Ani o linii wzbierającej wydaje mi się trafiona. Wiadomo, że nie wzbiera non stop - jak to fala :) - i potem opada. Ale tak jak jest też jest ciekawie :)
  15. Z tym 'dnia ha' jest super. Wschody i zachody słońca już nieco oklepane ;) Pozdrówka :)
  16. Trochę pokręcone (zwłaszcza końcówka) ale jakie urocze :)
  17. Dobre :)
  18. @Konrad Koper ;)
  19. Nie nie :) (oj, coś z tym 'nie' u mnie się zafiksowało ;)), wierszyk mój nie zahacza o sprawy polityczne ani społeczne a także osobowości czy życiorysy obu Panów. Tylko i wyłącznie chodzi o subiektywny odbiór ich tworczości. Też chodziło mi o to, ze nie musi nam podobać się to, co powszechnie uznane jest za wybitne. Po prostu. Twórczość Słowackiego zawsze gdzieś tam plasowala się na drugim miejscu (stąd to srebro a nie złoto :)) ale to przy czytaniu niektórych jego kawałków mam gęsią skórkę :) Również serdeczności :)
  20. Trochę rozbawiła mnie pierwsza strofa :D Wyrzuciłabym jedno 'i'. (To pierwsze). Wcześniej masz 'jak' i jest skomasowanie jii. Ale może to ma być taki smaczek ...diabelski ;)
  21. mój ideał skurczył się pobladł zmienił w przeciwieństwo wyrzucić na śmietnik? czy zachować w sercu?
  22. Tylko humor może nas uratować :) (humor ważniejszy niż honor :))
  23. Czyli... trzeba dobrze znać innych :)
  24. ? :) nie bardzo łapię... :)
  25. Ta logika to paradoks ;) Też nie wchodzę w osoby ani nawet w epokę. Chodzi mi o wolność wyboru tego, co się czyta (albo nie czyta ;)) Wiadomo, uczniowie muszą, ale dorosły człowiek może się wyzwolić z tego dyktatu. Również zdrówka I dzięki za serce :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...