Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Witam Was serdecznie Przesyłam Wam odrobinę miłości i uśmiechu Takie jest życie, widzicie   Przyniosę każdemu słońce i radość Wyrażam ci moją przyjaźń Nikt Ci tego w żaden sposób nie da Życie toczy się tu i teraz, a nie pewnego dnia czy innego miejsca Niech miłość, szczęście i zdrowie będą z Wami żyjemy razem i szanujemy się nawzajem Troszczymy się o każdego z nas Świat jest nasz, pomalowany kolorami naszego życia                                                                                   Lovej . 2024-08-20              Inspiracje . Nasze życie
    • @Łukasz Jasiński Ok-:)Pokój na Itace „ zatem-:)Pozdrawiam z Marai.. @Łukasz Jasiński Dobrze od rana się pośmiać-:)-:)
    • @Somalija   Nieprawda, gdyby nie tak zwana pandemia koronawirusa - nadal bym korzystał z legalnej Agencji Towarzyskiej na Alejach Jerozolimskich (wtedy płaciłem sto dziesięć polskich złotych za godzinę) - jak wiele firm - upadła, normalni ludzie potrzebują od czasu do czasu bliskości cielesnej, natomiast: brak realnego seksu prowadzi do patologii seksualnych - zboczeń, jak widać, pani Agnieszko, mamy pozytywną energię (mimo ostrzeżeń i blokad kont - nie zostaliśmy wyrzuceni z Polskiego Portalu Literackiego), może założymy Polską Partię Poetów (PPP) i zaczniemy zbierać podpisy pod rejestrację sądową wyżej wymienionej partii, potem: podpisy w celu umożliwienia startu w wyborach parlamentarnych?   Łukasz Jasiński 
    • @Bożena De-Tre   Proza będzie dla pani za trudna, bo: w zasadzie piszę dla mężczyzn, przykład: "Statek", "Silva Rerum" i "Z pamiętnika bezdomnego", a jednak: czytałem kiedyś książki dla kobiet, szczególnie Marii Rodziewiczównej - mama je kolekcjonowała, oglądałem również "Znachora", "Między ustami a brzegiem pucharu" i "Trędowatą".   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński Konkretne i ciekawe są Twoje spostrzeżenia zauważyłam już na początku odwiedzin Portalu...lubisz swoje pióro i o to chodzi....odwiedzę Twoje eseje. Pozdrawiam serdecznie.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...