Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Prawa fizyki


Rekomendowane odpowiedzi

Grażynko bardzo dziękuję za tak piękny opis , który tak właściwie jest już innym wierszem, ale zaciekawiła mnie ta przemiana, gdyż ciekawie to skomponowałaś, ładnie czarujesz mnie i zmieniasz moje pole widzenia, ale to jest pozytywna reakcja.

dziekuję za ponowne odwiedziny

serdecznie i ciepło

13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LadyC proszę ,tylko nie Ty przeciwko mnie. Nie ostrz miecza mój aniele, gdyż ciarki powstają na ciele.
Też jesteś w zmowie i planujesz zamach stanu na lichego literata, oj przyjaciółko marna to zapłata

Witaj LadyC tak poważnie zmieniam wiersz już mam tyle podpowiedzi, że aż mi głowa pęka. Jednak jaki wariant wybrać i tu ,,pies pogrzebion" , jak pisała dziewuszka

dziękuję za wizytę i koment

serdecznie i cieplutko moja wróżko

13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Hmm ... skądże znów!
Ja przeciwko Tobie??
No wiesz ;)

A wiersz wierszem, nasze pomysły pomysłami
A autor i tak zrobi co sobie tam zechce i co trafia w jego osobisty gust i chyba na tym ta cała dyskusja polega

Bo przecież to tylko dyskusja
I aż dyskusja

Szeroko, rondem do ziemi się kłaniam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LadyC , tylko kwestia jest tego typu, że autor już zgłupiał i nie potrafii wybrać, gdyż wszystkie propozycje są trafne i z kunsztem napisane w całej okazałości literackiej, więc jako, że przyjaciela poznaje się w biedzie łaskawie proszę Cię o pomoc, gdyż no widzisz te kobiety lepiej piszą ba to mistrzynie a Ty jako znawca możesz mi w tej kwestii pomóc, gdyż znasz się fachowo na poezji

serdecznie i ciepło

13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...