Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Komentarze - jakie są, a jakie powinny być powinny...


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, widocznie autorzy takich wierszy chcą znaleźć odbiorców w specyficznej grupie. Myślę, że na ich twórczość ma wpływ, któraś z subkultur: metal,rock, może rap, czy jakaś jeszcze inna. Miło by było, gdyby autorzy wierszy/komentarzy powstrzymali się od budowania takiej ulicznej atmosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hm, Drodzy dyskutanci, dywagacje nad komentarzami to sprawa dość jałowa. Pewnie, najlepiej byłoby, aby wszystkie komentarze były konstruktywne, dojrzałe, mądre, aby pozytywne wskazywały na istotne zalety, a krytyczne wytykały prawdziwe wady, ale - niestety - to jest utopia. Prawda jest taka, że jaki user, taki komentarz, a ponieważ niewielu z nas ma wpływ na jakość userów, stad możemy sobie tylko narzekać.

Zastanawiam się, czy nie wpłynęłoby korzystnie na ilość komentarzy ustawienie kolejności wierszy wg daty ostatniego komentarza.Wtedy wiersz coś mówiący, ciekawy dla czytelników miałby większą szansę na nowy komentarz. Zgadzam sią z przedmówcami, ktorzy podkreślają, że za dzień, dwa wiersz leci w dalsze strony i w końcu znika z pola uwagi.
Oczywiście, nie uchroni to wiersza od durnych komentarzy, ale może zachęcić i takich, co mają coś do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tylko po komentarzach nie wiadomo, który wiersz jest ciekawy, a który nie.
Ciekawy jest ten co ma więcej komentarzy czy ten co ma mniej?

Nie zawsze komentarze pod wierszem dotyczą już samego wiersza.
Jednak jakby była możliwość samodzielnego wyboru segregacji, czy mają się ukazywać w kolejności malejącej liczby komentarzy czy rosnącej to ja jestem za;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...