Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Polska !!!!!!!!


Pancolek

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



zupełnie się nie zgadzam. W Polsce piłka nożna to margines: burdy i niemoc reprezentacji. Czym tu się podniecać?
Trzeba doceniać każdą dyscyplinę, w której Polacy wymiatają (chociaż jutro punkt 18 ubieram niebieskie barwy ;). To co robią siatkarze, to nierzadko kosmos np. młodziutki Zbyszek Bartman.

Z drugiej strony nie jestem obiektywny, bo siatę i tenis kocham ponad wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś wyjechał... przyniosłam ośmiu :P

Stephane Antiga
Marcin Możdżonek
Paweł Zagumny
Marcin Wika
Guillaume Samica
Robert Prygiel
Paweł Rusek (pewnie jestem nienormalna, ale bywam na bakier z zaufaniem do naszej reprezentacyjnej dwójki libero, póki co;)
Piotr Gruszka - ale sam atak, bez przyjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



A gdzie Bartman, Martin, Wlazły, Novotny?! ;D

W ogóle gdzie Gruszka gra, bo mi umknęło? W Skrze? Kontuzję ma?
W sumie póki co Samica i Falasca to raczej rozczarowania. Ten pierwszy zaczął sezon z tragicznym przyjęciem, a Falasca ma krechę, bo Wlazłemu nie do końca pasują jego wystawy i przez to jego forma gasła. Dzisiaj wszedł ledwo Dobrowolski i już Wlazły pykał po mistrzowsku - dziwne, że komentatorzy nie wyczaili tej zależności.

A Olsztyn jak to Olsztyn, czegoś mu ciągle brakuje, żeby rywalizować ze Skrą. Może kasy, może lepszego scoutingu ;)

O Jastrzębiu nie wspomnę, bo grają kichę ostatnio. Trochę się podnieśli, ale ciagle mam w głowie mecz z początku sezonu: Olsztyn - Jastrzębski Węgiel - tragedia rodem z lig amatorskich ;D Tyle że to były pierwsze koty za płoty, więc to normalka, że nie szło jak należy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka siedzi w Turcji, od tamtego roku

nie jestem tak narwana, żeby wymieniać zawodników, którym nie przyjrzałam się należycie
nie mam kanałów hołubiących PLS :(
na Bartmana i Perłowskiego poluję już jakiś czas, na razie mam za mało materiału badawczego :]

Samica i Falasca błysną niedługo, wierzę i prognozuję, ale zakładów nie robię
Wlazły? przecież jego eksploatują wszelkie rankingi i statystyki... chciałam dać innym szansę :)

reszta ekip? jeśli Skra nadal będzie drugą reprezentacją kraju, nie ma o czym gadać
coś ciekawego dzieje się w Resovii, Kadziewicza wywiało do Gdańska, chociaż z tego się nie cieszę
Zagumny jest zamurowany w twierdzy Olsztyn - pokaż mi lepszego rozgrywającego na polskim poletku

nie wiem, czy Bartek Kurek nadal siedzi w rezerwie Skry, pojęcia nie mam, a żałowałam, jak poszedł sobie z Kędzierzyna

w PLS nie ma równowagi sił i środków, tak to widzę
tempo rozwoju Kędzierzyna i Resovii dziwnie wygląda przy torpedzie Skry

ja chcę kablówkęęęęęęęęę :(

dobranocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...