Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Łukasz Jasiński Koledze współczuję, ale znam te klisze doskonale. No na przykład w psychiatrii w badaniach badają stosunek do Kościoła. Jak im uwierzysz w eksperyment masz zaburzenia religijne. Jak nie uwierzysz, a to tylko gra taka, zaburzenia antyreligijne. Tabelki o IQ nic nie znaczą. Jakieś takie suche gry, zabawy takie. Kto więcej i szybciej rozwiąże jakąś durną serię ćwiczeń. A jak im, którzy są wyjdzie tam za dużo, to oni Ciebie wcale nie chcą. Choćby dlatego że za dobrze ogarniesz jakąś sprawę. Za dobrze ją zrozumiesz. Rozczytasz te ich naiwne gierki. Wytrwałość owszem w cenie, ale też nie jakoś duża, bo znów niewygodna sprawa i ktoś coś może chcieć a nawet oczekiwać i to w uzasadniony sposób. Jednym słowem gratuluję i współczuję jednocześnie :)) Natomiast sprawę buntu dobrze rozumiem, no ale jak z drugiej strony osoba o wysokim IQ ma się nie buntować? Albo skrzywdzona? W imię której z wartości? Bezdomny akurat też jestem, ale wiesz czynszem z drugiej strony nie ma jak Ciebie capnąć :))) A tu chcą Ciebie capnąć i tylko tyle i zamieszać w obronę tych swoich zupełnie niezrozumiałych i często niesłusznych teorii i dogmatów...
    • jesteś do miłości  samorodny   rzucę za tobą łunę zaklęć  by zobaczyć cię jeszcze gdy drzewa nie będą miały liści    łopoczą tasiemki próśb    zwróciłeś twarz  w samą północ mojej tęsknoty  staromyśli wiary umyknęły przedwcześnie domykając cykl    jesteś piękny gdy przywierasz  mierzymy wzrok    i oddechy               
    • Niemal jak u Gałczyńskiego, ocalić od zapomnienia.    Świetny wiersz.   Pozdrawiam serdecznie.
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dokładnie.   Dziękuję.   Również pozdrawiam.
    • ale my posiadamy przebogatą wyobraźnię oraz twardą pamięć    dlatego nasze serca potrafią  krwawić cały czas a głowy - tkwić w iluzji   patrz Iwonko, tylko patrz i zamknij oczy, kiedy złem zmącone  (i nie myśl i nie pamiętaj)                    
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...