Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wschód słońca na nad jeziorem


Rekomendowane odpowiedzi

no spokojnie ale słońce nie budzi ciszy wiec dalej nie rozumiem i biorac to pod logicznie
myślenie to i tak czegoś brakuje może ptaka, dzika nie wiem Jutrzenki

pozdrawiam------------------- wiatr ale czemu nie napiszesz porywy wiatru np i tak dalej za wiele kombinujesz ale może to i lepiej nie wiem ale jesteś jak rebus pozytywnie ale nie za aż....

lulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze pomogę dobrym ludziom zawsze pomagam, tylko nie ma co . Musisz jedynie dodać oprócz słóńca jakiś rzeczownik określajacy dlaczego ta cisza uciekła, tylko tyle wiersz jest ok
I tak wprawiasz cisza neurony do myslenia

pozdrawiam

lulek--------------------------------jak dodasz np porywy wiatru to już nie ma co zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porywy nad wodą: uniesione,
zasłuchane, zapatrzone.
Blask w lustrze topiąc złoty,
odbiły sie od dna świtaniem.
Wiatr kruchą ciszę złamał-
trzask gałęzi!
Poderwała się do lotu spłoszona,

powróci zanim urośnie księżyc -----------,,urośnie" ten czasownik mi nie pasuje(wzejdzie)

tak to widzę jako logiczną całośc i nic nie umniejsza przesłania Twojemu wierszowi


pozdrówki

lulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ja tylko mogę sugerować nic więcej. Jednak czasem zastanawia mnie dlaczego własnie ich najwięcej czasowniki są zle dobierane to raczej abstrakcja moim zdaniem. Metafora to tylko wzbogacenie słownictwa, ale nie zawsze pasuje. Poezja tez ma normy formalne np samolot w przestworzach stoi na zasadzie poetica moze byc jasne ale gdzie logika. Tu pies pogrzebion.

pozdrawiam

lulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...