Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Na Tym Polega Macierzyństwo


Rose

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Oyey nie brakuje argumentów , ale z Tobš nie ma po prostu o czym dyskutować , a w ogóle jakiego zagadnienia miałabym bronić i wdawać się w polemikę? wpływu upałów na stany psychiczne co po niektórych osób? biggrin.gif

Basiu , komentarz w formie wiersza... pierwszy raz widzę , ale nie wiem do kogo dokładnie się odnosi , do ogólu czy tylko do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT (Rose @ Jul 13 2003, 05:48 PM)
co po niektórych osób? biggrin.gif

1. Tworki... tego typu komentarz świadczy źle tylko o jego autorce. Brak kultury aż nadto rzuca się w oczy
2. Jeżeli chce się być taką specjalistka od oceniania, to niestety, przydałoby się podciągnąć troche z polskiego... (patrz cytat)
3. Teraz szczerze. W warstwie technicznej wiersz jest całkiem dobry, ale nie trafia do serca. I nie dlatego, że jest za trudny. Po prostu to czysta operacja chirurgiczna nie mająca ze sztuką wiele wspólnego.
4. Jeśli za moment napiszesz, że masz IQ powyżej 150, a my robaczki marne nie rozumiemy dziecka, to ja całkowicie wysiadam i przestanę wierzyć w inteligentne osoby.
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież o to Tobie chodzi, żeby się nie podobał.
A nie podoba mi się, bo do mnie po prostu nie przemawia taka forma.
Naprawdę nie muszą mi się podobać wszystkie style poezji. Uważam, że droga, którą obrałaś jest albo zła, albo nie dla mnie. I to wszystko.
To nie ma nic wspólnego z rozumieniem.
Natomiast pytanie: "co ma na celu wiersz?" jest pytaniem zupełnie i w pełni retorycznym. Ty wiesz i ja wiem. I jeszcze kilka osób. Ale zapewniam, że celów jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose sam tytuł ukazuje Twą skłonność do pychy, wg mnie jest deklaracją nieomylności. Podejrzewam, że jakbyś się wczuła w rolę kobiety, która dopiero poroniła i nie będzie mogła mieć dzieci, i postarasz się wyrazić ten ból pisząc jeszcze raz ten wiersz, to wszystkim tu opadną gęby z podziwu. Ale mi się zaraz oberwie rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...