Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

w Piasecznie spłonęła kamienica


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ło ;) ciekawy tekst - coś dzisiaj same ciekawe czytam: froma zgrabn ..blelbllele - przecież to oczywiste ;p Co do tekstu budujesz ciekawy obraz, który wcześniej wyróżniasz tytułem, pozornie nudnnym, mdłym, lae w kontkeście poezji, wiersza dizwnei itnrygującym; tak jak byś na kartę papeiru przelał informację z gazety mieląc z tym co każdy czuje czytahąc o owym nieszcześciu przyzdabiając opisami: bardzo fajne, ale i mocne w wydźwięku i słowie:
podoba się

pzodr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



masz rację, gdyby to była relacja z Koziczyna, to pewnie byłbym bliższy poezji niż kiedykolwiek.

p.s. jeśli boisz się brać odpowiedzialności za słowa, to po co w ogóle piszesz? ja nie będę Cię na stos rzucał

masz coś do Koziczyna? tam jest OSP
żartuję a odpowiedzialności, cóż, może to nie zabrzmi dosłownie do Ciebie
ale do współczesnych, jak leci,

kto tu pisze poezję?
kto tu opisuje relacje?
kto mami się poetą?

wydaje mi się, że większość to tak zwani
buntownicy, którzy akurat trafili
na org czy inne forum

co do mojego pisania - nie opisuję relacji, staram się wpleść zawsze nutę bajdy i dowcipu
może tego bardziej naturalnego a nie chemicznego - miejskiego, opisałem już kilkasetek
miejscowości, ale nigdy nie zdecydowałem się na relacjonowanie czegoś prawdziwego

dziennikarstwo , Spiro - wydaje mi się czymś w Twoim przypadku
co do mojego - to się czepiasz, a może kpisz, kto wie
pisanie a mądrzenie się to też różnica
ejć, kończę, zyczę udanych lotów poetyckich
mniej ogórków dziennikarskich
MN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze messa, ja też odpowiedziałem w formie żartu, nie kpiny. różnica subtelna, więc mogłeś mnie źle zrozumieć.

po drugie, odniosłem się do pisania komentarzy, nie wierszy. napisałeś o paleniu, a ja, że za nieprzychylny komentarz nikogo na stos nie będę skazywał.

utknąłeś w innym świecie, mnie bliskie jest co innego. opisywanie relacji, a nawet konkretnych zdarzeń nie dyskwalifikuje poezji. przykre jest tylko to, że jesteś tak zamknięty w swoim świecie, że nie dostrzegasz innych możliwości. ja na takie samoograniczenie nie chcę sobie pozwalać. ty wplatasz elementy bajdy, ja też staram się wpleść jakąś dodatkową myśl. można jej nie widzieć i wtedy zarzuć mi nieudolność przekazu, ale przestań grać rolę wszechwiedzącego sędziego.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...