Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadają na mnie
myśli ciężkie jak ptaki na wojnie
nienawidzę i kocham
otwieram oczy dla ciebie

Nie stracę nadziei
kiedy garbate zabiorą marzenia
prawdy rozrzucą nie od serca
anioła zachowam śpiącego na dłoni

Gdzie jesteś
choć wołam dalej idziesz
pozostała pusta ramka
zdjęcia naszego oddechu

Dwie strony powietrza
światłocień barwiony nieskończonością
rozpacz chwyta za gardło
tylko z łez sól i woda

A kamień uparcie milczący
wskazuje kierunek kochania
zawsze bliższy gdy razem dzieliliśmy
modlitwy i niewiarę z kazania

Opublikowano

Nie wiem czy to pisałeś od siebie-ale jeśli tak to tylko powiem:Jak ja Cię rozumiem. Wiersz podoba mi się,jest przesycony uczuciami i emocjami.Pewnie bym zmienił parę słów,ale nie jestem ekspertem-więc wolę się nie odzywać.Bardzo mi przypadło do gustu zakończenie.Pozdrawiam Sokół

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Czasem lecę statkiem kosmicznym wzdłuż ust   cienką nicią blokuję oddech   a wiem, że ktoś zawsze poleci za mną by poruszyć góry by zmrozić oczy    kłamstwo pochyla się nad prawdą brzmi tak samo   dopiero niepokój przeradza się w gniew   mam w sobie zło i tak mi się wydaje że na koniec nie usłyszę już żadnych słów. 
    • kontynuowałbym  tą wypełnioną zapachem bzu konwersację    ale mój pociąg  wjeżdża na stację         
    • @Migrena   Tak myślałam!  Czasami lubię się podroczyć. :))) Wybacz!  @LessLove   Bardzo dziękuję!    "Niesprawiedliwe auto da fé" - świetne określenie, które trafia celniej niż niejeden wiersz. Cisza nie jest niewinna, ona sądzi. I za "pędzel" - choć częściej podmiot liryczny czuje się jak ktoś, kto jeszcze szuka właściwego koloru. :)   Serdecznie pozdrawiam. :)  @Natuskaa   Bardzo dziękuję!    Niepokój wzrokowca to komplement, którego się nie spodziewawałam - i bardzo się cieszę. Też jestem wzrokowcem :) Obraz miał działać zanim dotrze myśl.  Co do bliźniaków - może mają nad nami przewagę. Przyzwyczajone do podwójności, nie muszą się jej bać. :)))    Serdecznie pozdrawiam. :))  @Czarek Płatak   Bardzo dziękuję!     Taki komentarz sam w sobie jest wierszem.  "Peknięcie pod żebrami" i "Głód bliskości" – tak, to właśnie te słowa, które trafiają w sedno wiersza.    Serdecznie pozdrawiam. :) 
    • @Leszczym   Dziękuję za tak precyzyjnie opisane tło, z którego wyrósł ten teledysk. To rzeczywiście coś wyjątkowego w historii teledysków. Jest pięknie zmysłowy.   
    • @Marek.zak1 Za pierwszym czytaniem, odebrałam treść chyba tak jak zamierzał autor - że panowie mają  te zabawy jakby ogólnie, z kobietami, bo często to ich kosztuje trochę, albo wiele starań.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...