Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

NIEspychajmy ich na dół albowiem


kazelot

Rekomendowane odpowiedzi

"błogosławinie ubodzy duchem (i umysłem) bo do nich należy k(l)urestwo boże"
tak mówił bóg - co prawda nie był Polakiem, ale papiesz strasznie go lubił a więc można od biedy uznać że bóg też był fajny i co prawda nie występuje zbyt często w tefałenie ale na pewno był bardzo porządnym człowiekiem i jak umrze to prezydent francji pojedzie na jego trzecią rocznicę...
a więc nie narzekajmy na ubogich umysłem bo to oni zostaną z(a)bawieni (przez maryję, a jak ktoś odmiennej orientacji to i jej syn się znajdzie, chetny umiłowac każdego)
i nie spychajmy ich wątków w zapomnienie, albowiem - jak w piśmie napisano - dają one świadectwo

(cytowane za: onet.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam temu co się ostatnio wyprawia i oczy mi wychodzą jak bym zobaczył fajne balony. Niektórym chyba wiosna do głowy piep....ła.
Kazelot trafił w centum i powiem więcej. Czy tych którzy namawiają do chorych spisków w imię swojego wybujałego ego nie gnębi skrucha, moralny kac ?
To forum jest takie jak powinno być. To był zamysł założyciela i wlaściciela tego portalu.
Wieć przypominam kilku osobom, że wszyscy tu jesteśmy gośćmi, goooośćmi.
A tak nawiasem - czy postęp to tylko ciągle coś nowego, wymyślnego?
Z nieudanej poezji a raczej początkującej nic nie da się wyciągnąc dla siebie? Nawet komentowanie i pouczanie może dać satysfakcję, hmm zaspokoić wspomniane ego.
To tyle, już mi się więcej nie chce...
Pozdrawiam serdecznie wszystkich niespiskowców, nieklakierów itp. a osoby z duszami poetów, skromnych, cichych, czystych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...