Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

****


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zdaje, choć jestem na tej stronce nowicjuszką, że proste, bez głębszych przemyśleń wiersze są powodem do krytyki i niskiego oceniania przez pozostałych autorów. Zauważyłam, że wyjątkiem jest napisać pozytywnie o czyimś utworze. Czy w takim razie brak komentarzy pod wierszem oznacza, że jest on na tyle dobry, by go nie skomentować? Tym samym nie skrytykować, bo to zdaje się najlepiej wychodzi.
Prosty wiersz może być powodem do [mogę pokusić się o takie stwierdzenie] stwarzania sobie sytułacji do prowadzenia kłótni [bądź ostrej wymiany zdań, jak kto woli].
Wg. mnie dobry poeta uzna jakikolwiek utwór dobrym jesli skłoni on do przemyśleń, czy po przeczytaniu go zada sobie choć jedno pytanie, czy natchnie na napisanie czegoś lepszego.


:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dlaczego za wszelką siłę staracie i się udowodnić, że normalni ludzie w tym kraju wymierają? i nie mam tu na myśli smerfa. władziu - nie masz pojęcia o poezji, to o niej nie pisz. nie obchodzi mnie w kogo /co wierzysz, ale twoja chrześcijańska miłośc bliźniego zaiste poraża. pisałem już, ze wiersz jest słaby, powtarzał nie będę, choć przyznam, że sporo racji ma w komentarzu Dotyk.

Małe wielka - no, tym podsumowaniem, to Ameryki - [komunistyczno - satanistycznej i burżujskiej (to dla Władzia)] - nie odkryłaś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin, ale mi się dostało. Wcale się tym nie przejmuję. Mam swoje zdanie. Nikogo osobiście nie nazwałem czy wyzwałem od komunistów. T było moje pierwsze wrażenie jakie odniosłem po przeczytaniu wiersza , a puźniej komentarza. Macie rację w jednym: Jest to kącik poezji, a nie uczuć politycznych. Tych , których uraziłem, a nie sa tego warci z głębi serca Przepraszam. Może się nie znam na poezji, ale wiem co to są uczucia. W mojej poprzedniej wypowiedzi, znajdziesz nutę patriotyzmu i dlaczego jednak wiarę i kościół powinniśmy szanować. Ja osobiście jestem negatywnie nastawiony do komuny i dostaję uczulenia jak tylko jest w pobliżu - bo śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...