Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

obsesja


Rekomendowane odpowiedzi

Obsjesja jednego krzyku. Z gardła i do niego. Przywiązany połkniętą nitką nie wylatuje po to, by się nie zdemaskować. Wypada na zewnątrz, z tak zawrotną prędkością, że ustaje. Jednocześnie osadzana podniebienie i tworzy skrzepy po niewypowiedzianym.

Czego dziś oczekujesz. Czym dziś mam być. Ważką ? Lekką śmietanową ważką, słodką przy każdym chrupnięciu. Mam mrugać? Jak kotka- maskotka? W perłach albo mokra.

Tak, znam przepis. Schodzi do bólu. Cienkiej granicy tolerancji. Smaże z niej kotlety. Żryj moje bariery, skarbie. Dyszenia we wszystkich sąsiednich pokojach, poliż. Tu niespokojnie dotyknij tego czego mi nie narzucił twój ojciec czy babka. Jednak smażę kotlety. I jadę tym kadilakiem wymagań. Nie ma miejsca na strach, brakuje siedzeń dla wyobrażeń. Znam te trasy, przetarte do krwi, poobdzierane, wyciśnięte jak cytryna, bez miejsca własności zupełnie własnej. Najgorzej jest z błędami, których nie da się popełnić. Okazuje się po chwili, że każdy ruch jest poprawny, właściwy. To się już wydarzyło, to co można przeżyć jest z odzysku.
Da się dorobić ideologię, dorobić sobie bachorów, całą gromadę. Co rano przeklinac je w głowie i życzyć im szybkiej śmierci, która zostaje nadal wyznoleniem, choć już tylko śmiesznym i symbolicznym. Jak wata cukrowa słodka, a później mdła do obrzydzenia.

Oczekujesz mnie malowidła. Dziś Wenus? Gdy miałam siedem lat, byłam lepsza. Miałam taką wąską cipkę, chciałbyś. I żebym potakiwała i chichotała jak małpa. Nie martw się, kompleks Edypa dotyczy dziewczynek, lesbijek siedmiolatek i ich matek. Boisz się? Masz tyle przestrzeni żeby się wysadzić na milion różnych sposobów.

Ja będę poszarpana i podmokła. Tak jak ta przede mną.

Obsesja jednego KOLORU, który rozlewa się w nieporadne krzyczenie należy nagryźć zębami i poczekać aż pęknie,po czym wpłynie znów głębiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...