Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

chwila w teatrze


Rekomendowane odpowiedzi

sala była pełna po brzegi goście wychodzili
bokiem białe twarze czarne garnitury i pani w zielonym
echo echo oklaski
płacz płacz to takie zabawne
podeptane deski aktorzy bez tchu ani jednego wersu
nie uświadczysz bez różowych
(znowu coś dopisano drobnym drukiem)
okularów potrzebuję z bliska się przyglądać wszystko jest takie
rozmyte ściany drzwi słowa
nie mają sensu sójka już dawno odleciała
bym do ciepłych krajów
gdzie za gorąco na maski w końcu
odkryje prawdziwe ja
poczekaj już zbieram
myśli wrzucam uśmiech do torebki
nikt nie zauważy twoich zachmurzonych oczu
nie sądzisz chyba że mi zależy
przecież nie jestem zazdrosna Boże
następnym razem wezmę główną rolę
tylko daj mi czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sala była pełna po brzegi goście wychodzili
bokiem białe twarze czarne garnitury i pani w zielonym
echo podeptanych desek i aktorzy bez tchu
ani jednego wersu
potrzebuję z bliska przyglądać się
rozmytym ścianom i drzwiom dla słów

sójka już dawno odleciała
do ciepłych krajów gdzie za gorąco
na maski

następnym razem wezmę główną rolę
daj mi czas

Twój wiersz jest przegadany, niespójny (od wersu: odkryje prawdziwe ja, jakby z innej bajki, niestety chybionej), często źle zapisany. Plus za ciekawe frazy i potencjał. Minus za wykonanie i drugą część - jakbyś koniecznie chciała zahaczyć o banał.
+/-

Pancuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - cieszy mnie twoje podobanie - dziękuje uśmiechem -                                                                                            Pzdr.serdecznie.
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Mnie także.. myśl.. podoba się bardzo.   @Stracony ... to tylko niezobowiązująca sugestia, spróbowałam bardziej w pionie. Jest jeden przecinek, brakuje go przed.. "że".. może w ogóle bez interpunkcji (?)   ile musi przejść  poeta aby zrozumieć że życie nie pisze się  przez samo „ż”   /ale/ prozą.             ..... a gdyby za.. "ale".. zapisać.. lecz.. (?)   Serdecznie pozdrawiam.  
    • ,, Do Ciebie, Boże, wzoszę        moje oczy,, Ps. 123    jestem żyję w zachwycie    nie w szóstym wymiarze  na ziemi  to moja droga przez Maryję  do Ciebie Panie  innej nie ma    podziwiam piękno stworzenia    dając siebie  zaprowadzi  do wrót jakie Obiecałeś  trud i pokora są kluczem  do sięgnięcia wyżyn  bycia człowiekiem    Daj taką wiarę  abym w sobie i każdym  człowieku widział Ciebie   7.2024 andrew Myśli z pielgrzymki ok. 423 km Zostało  ok.60 km Dziś o 15.00 przywitamy  Panią Jasnogórską.Naszą mszę  można oglądnąć w wiadomej TV o 18.30 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - dziękuje za tak wnikliwy komentarz - a z tą starością                zgadzam się -                                                    Miłej niedzieli ci życzę. Witam - zgadzam się z tym co napisałaś - dziękuje -                                                                                               Pzdr. serdecznie. Witaj - dziękuje za miłe słowo pod wierszem -                                                                                   Pzdr.                                                                                       @Nata_Kruk - pięknie dziękuje za polubienie - 
    • @Ilona Rutkowska ... prawie mi myśli z głowy wyjęłaś... :)   @E.T. ... ... tytuł bardzo pasuje do takiej treści. Świetny i... smutny  wers... "już nawet nie przeszkadzam".. dobra puenta, a ponad nią... "niewidzialna"... kobieta, która 'mówi' o braku... Zostawiam zasłużony punkcik. Pozdrawiam.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...