Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nowa reklama Fiata.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co o niej sądzicie ? Mnie trochę roztroiła, film jest zrobiny genialnie, tak by trafić w serce każdego Polaka. Jednak, jednak samo uświadomienie mnie na końcu, że to tylko w celach komercyjnych zasmuciło mnie. Bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


to Ci strasznie zazdroszcze, ze tak umiesz, ale ja musze wiedzieć dlaczego mam coś myśleć - nie wystarczy mi że ktoś mi tak powie
a zazdroszcze bo takie życie musi być strasznie fajne, czytasz sobie wyborczą, słuchasz przemowień leppera albo buscha (przez "ch" bo w polsce jesteśmy i tutaj ch*j pisze się przez "c" :) ) i wszystko jest proste :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


to Ci strasznie zazdroszcze, ze tak umiesz, ale ja musze wiedzieć dlaczego mam coś myśleć - nie wystarczy mi że ktoś mi tak powie
a zazdroszcze bo takie życie musi być strasznie fajne, czytasz sobie wyborczą, słuchasz przemowień leppera albo buscha (przez "ch" bo w polsce jesteśmy i tutaj ch*j pisze się przez "c" :) ) i wszystko jest proste :)

A ja Ci wcale nie kazałem czegoś myśleć, a jedynie wynieść trochę radości z tego, że nawet w reklamie może być zawarta jakaś wartość artystyczna. Jeżeli to dla Ciebie takie trudne, to ja Ci nie zazdroszczę;
a jeżeli chodzi o tę inwektywę to, czytanie wyborczej (a może nawet trybuny ;) ), słuchanie putina albo kim dzong ila pasuje tu do kogoś innego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...